Friteza switchon

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Naučte se dělat friteza switchon jako profesionál

friteza switchon hrnce se vám budou hodit při přípravě oběda i večeře. Jedná se o malé kuchyňské spotřebiče, které vám ušetří spoustu času i námahy.

Bohužel však na něj neexistuje jednoznačná odpověď. Její koš s nepřilnavým povrchem a objemem 2,6 litru nelze umývat v myčce.

Dívejte se do parametrů, zda se dají umývat v myčce. Tento objem stačí pro přípravu jídla maximálně pro 2-3 osoby v domácnosti.

Jak se nevzdávat friteza switchon a jít dál

friteza switchon hrnec, po domácky též VAR1 slouží především pro rychlou přípravu smažených pokrmů. Dělají z obyčejného přístroje vylepšený model a usnadňují tak jeho obsluhu.

Z tohoto hlediska se vyplatí usmažit větší množství najednou než smažit více malých várek. Tato alternativa si vystačí s velmi malým množstvím tuku, protože se ke smažení využívá horký vzduch.Teplovzdušné fritézy jsou pro určité potraviny vhodnější než jiné druhy fritéz.

Většinou se dá teplota nastavit od 50 do 200 stupňů Celsia, aby bylo možné připravit pokrm přesně podle představ. Otevřená fritéza rovněž představuje profesionální zařízení a výborně se osvědčí v restauracích, ve kterých je potřeba zajistit vysokou efektivitu.

Jaká je cena friteza switchon?

Pod „friteza switchon se totiž rozumí smažení různých potravin v horkém oleji nebo tuku. Pokud se neobejdete bez smažení a chcete omezit smažená jídla, pak je horkovzdušná fritéza skvělou volbou.

Jsou nevelké a lehké, takže přístroj lze snadno přemístit a uložit, kam je třeba. Přečtěte si o všech výhodách i nevýhodách, které s sebou přináší teplovzdušné vaření.Obsah oleje 9 až 11,5 litrů, na 400 V, příkon 5 kW, rozměry…K fritéze doporučujeme dokoupit malé příslušenství – pizza pánev + rošt.

Jaké jsou ty nejdůležitější parametry, které je při koupi třeba sledovat? Teplovzdušné fritézy umožňují tyto pokrmy připravovat ve zdravější verzi, nelze ale předpokládat, že dosáhnete stejného výsledku.

Friteza na malo oleje
Horkovzdušný fritak
Horkovzdušná friteza lidlu
Horkovzdušná friteza azura
Horkovzdusna friteza nova
Penny friteza
Horkovzdusna friteza princip
Nova friteza