Friteza tec star

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co můžete právě teď udělat s friteza tec star?

Starý friteza tec star tuk přelijte pomocí trychtýře do nádoby, která se dá zlikvidovat – nejlépe do původní láhve od oleje nebo do prázdné sklenice od marmelády. Nechybí ani časovač, který můžete nastavovat po jedné minutě.

Připravené jídlo v této fritéze je velmi chutné a dobré. Produkty značky klarstein naleznete všude skladem.

Smažení je sice rychlé, na druhou stranu přepálený olej nejen že vypouští nepříjemný zápach, ale navíc produkuje karcinogenní látky. Žádná moderní kuchyně se pak neobejde ani bez tlakového hrnce.

7 dovedností, které by měl každý friteza tec star rozvíjet

Díky tomuto řešení nedochází k přepalování částeček, které propadnou z friteza tec star koše. Vy si zatím můžete připravit slavnostní tabuli na nedělní oběd.

Kolem potravin koluje horký vzduch, vlivem jehož působení dochází k přípravě jídla. Jídlo je připraveno rovnoměrně a s dobrými výsledky.

Smažená jídla jsou pro mnohé lidi provinilým potěšením. Pomocí předem nastavitelného programu můžete připravit rychle a cíleně ty nejrozmanitější potraviny.

Jsou friteza tec star tyto produkty?

Horkovzdušná friteza tec star je určena k přípravě stejného jídla jako v klasickém VAR1 hrnci, jen ve zdravé variantě. Přeneste na servírovací talíř a posypejte sezamovými semínky a zbývající cibulkou.

Připravené jídlo v této fritéze je velmi chutné a dobré. Již jako malé dítě jsem místo dortu raději chtěl řízek a určitě jste to mnozí z vás měli stejně jako já.

Líbí se nám také vyjímatelný koš, který lze mýt v myčce. Součástí balení měla velkou knihu receptů, zde najdete pouze tenký sešit s pár dobrotami.

Friteza severin
Horkovzdušná friteza
Horkovzdusna friteza multi roto
Friteza eta nerez
Friteza s otocnym kosem
Friteza bez zapachu
Friteza na smaženi
Delimano friteza deluxe