Friteza tefa

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Tajemství zvládnutí friteza tefa za pouhé 3 dny

V neposlední řadě jevýhodou tohoto typu friteza tefa hrnce jeho údržba – spirálu lze vyjmout a nádobu pak umýt i v myčce. Pravdou je, že nevzbudily příliš mnoho kladných reakcí.

Gastro profi fritéza by měla mít studenou zónu tj. K dispozici je termostat, na němž lze nastavit teplotu od 80 do 200 stupňů Celsia a také časovač.

Vyspělejší přístroje jsou vybaveny termostatem. Ty mohou být základem pro taková jídla, jako jsou kuřecí burger nebo tortilla se smaženým kuřetem.

Jak jsem si za jeden den zlepšil friteza tefa

Jsem vybavena pěti přednastavenými programy pro klasické friteza tefa díky kterým můžete snadno připravit různé typy potravin bez nutnosti nastavení času a teploty. Na něm si lze porovnat ceny jednotlivých obchodů a přečíst si recenze a hodnocení uživatelů u různých modelů horkovzdušných fritéz a můžete si je ihned zakoupit.S horkovzdušnou fritézou připravíte zdravé a chutné pokrmy pro celou vaši rodinu.

Mytí v myčce vám velmi usnadní čištění přístroje. Vložíte jídlo dovnitř, na dotykovém panelu vyberete z přednastavených programů, jako jsou například Maso, Drůbež, Ryba, Hranolky nebo Dezert a zapnete.

Stačí nastavit teplotu a čas přípravy a o vše ostatní už se postará sám. A multifunkční fritézy zastanou několik kuchyňských pomocníků v jednom.

Co můžete právě teď udělat s friteza tefa?

Vyndavací části friteza tefa hrnce můžete umývat v myčce, takže po smažení uklidíte raz dva. Možná se budete divit, ale například i Lidl má hned několik šikovných fritéz.

Filtrace oleje přispívá k prodloužení jeho životnosti. DeLonghi se také zabývá výrobou horkovzdušných fritéz.

Fritézy jsou vybaveny výpustnými kohoutky pro snadnou výměnu oleje. Smažení je sice rychlé, na druhou stranu přepálený olej nejen že vypouští nepříjemný zápach, ale navíc produkujekarcinogenní látky.

Lidl shop horkovzdusna friteza
Friteza lotus
Profi cook friteza
Friteza superior
Mini fritéza
Friteza 15
Horkovzdušná fritéza actifry
Friteza tefal actifry