Friteza tefal 7v1

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Chcete více peněz? Spusťte friteza tefal 7v1

Pokud se vám zdá, že olej zapáchá, negativně ovlivňuje výslednou chuť potravin nebo z něj při friteza tefal 7v1 vychází výpary, vyměňte ho. Smažení masa, hranolků nebo ryb dostává nový rozměr.

Náš test horkovzdušných fritéz se zaměřuje na výkon, bezpečnostní prvky i možnosti ovládání. Musíte se rozhodnout, jestli se budete držet tradičních způsobů, anebo chcete něco modernějšího a multifunkčnějšího.

Disponuje vnitřním prostorem o objemu 12 l a v okamžiku v ní připravíte téměř jakékoliv jídlo – od domácích hranolek, masa, zeleniny až po lahodný dezert. Kromě toho se zmíníme o vybavení, které není až tak nezbytné nebo u něhož byste neměli dát na přesvědčování prodejce a peníze raději ušetřit.

Rychlé a snadné řešení pro friteza tefal 7v1

friteza tefal 7v1 hrnec SOGO SS na horkovzdušné bázi bude skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Tím restauraci významně klesají náklady na výměnu oleje a zvyšuje se jeho rentabilita.

Dalším typem je statická fritéza, která funguje tak, že horký vzduch koluje okolo vašeho jídla a tím ho ohřívá. Stolní fritézy disponují lisovanými vanami se zaoblenými vnitřními rohy pro pohodlné čištění a údržbu.

Termostat – Vynikající funkce elektrických fritéz, která udržuje nastavenou teplotu. Digitální horkovzdušná fritéza je sice dražší než ta klasická, na druhou stranu nabízí širší škálu přípravy jídel.

5 důvodů, proč je friteza tefal 7v1 ztráta času

Trojúhelníky před friteza tefal 7v1 potřete olivovým olejem. Sortiment se pro vás snažíme neustále rozšiřovat.

Fritézy jsou v drtivé většině vyrobeny z nerezového materiálu a jsou rozebíratelné z důvodu snazšího čištění. Všechny fritézy využívají médium k přenosu tepla a regulují teplotu – to je i jejich výhoda oproti klasickému ohřívání hrnce na sporáku.

Horkovzdušná fritéza Klarstein TK20 VitAir už na první pohled zaujme svým neobvyklým designem.Halogenový infračervený ohřívač připraví za krátký čas ryby, maso i zeleninu. Odložený start– suroviny vložíte do fritézy a ta vám pak jídlo připraví v čase, který si sami vyberete.

Fritéza 2l
Tchibo horkovzdusna friteza
Friteza 1 l
Heureka friteza
Horkovzdusna friteza silvercrest recenze
Aerovital deluxe horkovzdušná fritéza
Delimani friteza
Friteza bravo praktik