Friteza tefal ff 162131

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Tajemství úspěchu friteza tefal ff 162131

U friteza tefal ff 162131 s ponorným tělesem se dá celá VAR1 nádoba vyjmout a vložit do myčky nebo do dřezu pod tekoucí vodu, takže se vám bude snáze udržovat. Snadné a intuitivní ovládání na LCD displeji je uživatelsky velice příjemné.

Tato horkovzdušná fritéza zaujme svým specifickým designem a především svými inovativními technologiemi. Horkovzdušná fritéza, otočný gril, trouba a sušička ovoce s příkonem 1800 W a objemem 12 litrů.

V tom případě se vám doma bude hodit fritéza, která vám pomůže tyto chuťovky připravit s minimálním množstvím nasáklého oleje a zdravěji než na pánvi. Je ovšem pravda, že některé digitální horkovzdušné fritézy bývají lehčí.

Jak co nejlépe využít friteza tefal ff 162131

Malé elektrické friteza tefal ff 162131 pořídíte kolem Kč, větší VAR1 a VAR1 hrnce vás mohou stát i pětinásobek. Nevýhodou tohoto modelu je, že žádné jeho části nelze umývat v myčce nádobí a také že nemá žádné speciální programy či příslušenství.

Horkovzdušná fritéza Easy Fry Grill & Steam přichází… Díky našemu návodu se dozvíte, jak vybrat horkovzdušnou fritézu a mnoho dalších potřebných informací.

Philips je ověřenou značkou, která nabízí ty nejkvalitnější elektronické přístroje. Pokud jste fanoušek šťavnatých steaků, doporučujeme vakuové vaření sous vide.

Moje prezentace na téma friteza tefal ff 162131, kterou jsem přednesl na akci X

friteza tefal ff 162131 nebo VAR1 hrnec (hovorově friťák) umožňuje nejen smažení, ale také horkovzdušnou přípravu jídla. Fritéza se jednoduše ovládá a disponuje dokonce 16 programy, které vám usnadní přípravu jednotlivých pokrmů.

V horkovzdušné fritéze není žádný olej, stačí jej přidat pouze lžíci. Ten připraví vaše oblíbené smažené pochoutky s minimem tuku, čímž se výrazně sníží i jejich kalorická hodnota.

Jídlo můžete připravovat prakticky bez oleje a díky tomu nepotřebujete řešit objem kapacity pro olej. Hmotnost této fritézy od značky Tefal je 1,3 kg.

Friteza dms
Lidl friteza
Friteza 5litru
Friteza horkovzdušná fritéza
Friteza na 1 l oleje
Lidl friteza letak
Heureka teplovzdusna friteza
Klasicka friteza