Friteza tefal fr490070

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Rychlé a snadné řešení pro friteza tefal fr490070

Díky horkovzdušnému systému friteza tefal fr490070 budou vaše pokrmy obsahovat až o 80 % méně tuku než kdybyste používali běžný VAR1 hrnec s potřebou použití oleje. Toto hledisko dodržte, takže oleje musí být skutečně jen minimum; k úpravě hranolků to zcela stačí.

Jsou to halogenové fritézy, statické fritézy a dynamické fritézy. Vyhnete se také nepříjemnému zápachu, který doprovází klasické smažení na oleji.

Běžně se můžete setkat s objemem od 1 do 3 litrů. Pokud hledáte fritézu, která se s větší pravděpodobností vejde na váš pult, je to pro vás nejlepší řešení.

Proč vás ignorování friteza tefal fr490070 bude stát čas a peníze?

Přístroj slouží ke smažení a pečení zcela bez přítomnosti oleje, takže odpadá charakteristický zápach i nezdravé přepálení friteza tefal fr490070 olejů. Nechybí ani časovač a rovněž nastavitelné programy pro pečení, grilování, přípravu pizzy či steaků.

Firma Philips byla založena v roce 1891 ve městě Eindhoven. Základní fritézy od Delimana se pohybují kolem 1700 Kč.

Nejlevnější fritézu koupíte zhruba za 1000,- Kč, nejdražší se pohybují kolem částky 8000,- Kč. U horkovzdušné fritézy nemusíte vůbec používat olej nebo můžete použít jen zlomek množství oleje, který byste normálně použili, a snížit tak hladinu tuku v jídle.

Nejdůležitější průvodce friteza tefal fr490070

friteza tefal fr490070 hrnec bez oleje odpovídá dnešním moderním trendům ve zdravém stylu života a je stálým prodejním bestsellerem, velmi žádaným ze strany zákazníků. Horkovzdušná fritéza o objemu 2,6 litru, digitální ovládací panel.

Toto hledisko dodržte, takže oleje musí být skutečně jen minimum; k úpravě hranolků to zcela stačí. Minifritéza Tefal FF má kompaktní rozměry a desing.

Mezi nejčastější příslušenství patří různé nástavce, držáky na rošty, koše na hranolky a zeleninu, zásobník na drobky nebo kleště. Určitě jste už někdy slyšeli o horkovzdušných fritézách.

Friteza mayfair
Horkovzdušná fritéza klarstein
Friteza domo
Horkovzdusna friteza s lopatkou
Sencor sfr 8200ss
Friteza silver
Friteza dms hf 32
Friteza tefal versalio