Friteza tefal versalio

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Na co jste se měli zeptat svých učitelů friteza tefal versalio

Hledáte kvalitní friteza tefal versalio hrnce s celou řadou funkcí nebo vás raději lákají jednodušší levné VAR1 hrnce? Pokud máte rádi rýži, její přípravu vám zase mohou usnadnit speciální rýžovary.

Takový olej vyměňte už po prvním smažení, popřípadě ho použijte znovu, ale zase jen na ryby a mořské plody. U některých modelů je dokonce odnímatelný, takže si jej můžete odnést se sebou do jiné místnosti.

Zejména těch kuchyňských, vyrábí prakticky všechno – od stolních myček, trub, elektrických grilů až po fritézy nebo popkornovače. Díky výkonu 1600 W dokáže fritéza i péct či grilovat.

Použijte friteza tefal versalio, aby se do vás někdo zamiloval.

Oceňujeme také rychlost friteza tefal versalio a celkový dobrý poměr ceny a kvality a také velikost, která je vhodná i pro vícečlennou domácnost. Konečně už nemám zamaštěný celý sporák jako od smažení na pánvi.

Navíc je její výhodou také to, že kousky jídla či spadaného strouhanky se nepřepalují, ale vyplouvají na povrch.Teplotu i délku přípravy jídla si můžete nastavit, no a fritéza je vybavena programy pro přípravu grilovaného kuřete, koláčů, pizzy či steaků. Jedná se o multifunkční fritézu s 8 přednastavenými programy.

Její objem je totiž 5,5 litru, najednou v ní můžete připravovat až 1,5 kg potravin. Ve výbavě je i pachový filtr a jednoduché nastavení teploty.

Průvodce friteza tefal versalio

Ten ale většinou není nutné měnit po každém friteza tefal versalio tudíž jeho průměrná spotřeba není až tolik závratná. Sortiment se pro vás snažíme neustále rozšiřovat.

Domo Elektro nabízí kvalitní fritézy více typů a vyhovíme tak každému zákaznickému požadavku. Na následujících řádcích naleznete odpovědi na otázky, jejichž odpovědi by vás měly dovést k ideální fritéze pro vás.

S horkovzdušnou fritézou tato většinou nezdravá jídla připravíte bez přebytečných tuků a kolorií! Pokud takovou možnost nenaleznete v parametrech, podívejte se také do hodnocení od ostatních zákazníků.

Horko vzdušna friteza
Friteza nedis
Friteza brno
Horkovzdusna friteza tesla
Friteza
Friteza na paru
Fhorkovzdusna friteza
Friteza do mycky