Friteza ufesa

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Nejdůležitější průvodce friteza ufesa

friteza ufesa grilování, opékání, pečení, smažení, dušení, ohřívání, rozmrazování a udržování teploty. Její horkovzdušné fritézy jsou mezi zákazníky velice často oblíbeny.

Horkovzdušná fritéza je mnohem zdravější alternativou k běžné fritéze. Bohužel však na něj neexistuje jednoznačná odpověď.

Vnitřní nádoba je vyjímatelná a umožňuje mytí v myčce nádobí. Některé nabízejí programy na sušení ovoce nebo rošt na grilování zeleninových špízů.

Mýty a fakta o friteza ufesa.

Praktický je také nepřilnavý povrch nádoby na friteza ufesa. V případě, že byste nenašli to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ fritézy, bude vaše jídlo zdravé a chutné. I mnoho těchto modelů je však doplněno o mnoho praktických funkcí, jako je ochrana proti přehřátí, časovač, automatické vypnutí nebo regulace teploty.

Tuto kategorii přístrojů dále rozdělujeme do tří typů. Hranolky pak lehce potřete olejem a vložte do fritézy.

Tajemství úspěchu friteza ufesa

friteza ufesa pomocí horkého vzduchu bez oleje a tuku. Teplotu lze nastavit v intervalu od 80 °C do 200 °C.

Pokud si myslíte, že ve fritéze můžete připravit pouze tradiční řízky, hranolky, smažený sýr, či filé, tak se ochuzujete o několik kulinářských zážitků. Dobře si promyslete, jakou fritézu budete potřebovat.

Pokud zvažujete koupi nové fritézy, pravděpodobně jste v dilematu zda je lepší investovat do horkovzdušné nebo klasické fritézy. Připravíte tak vaší návštěvě zdravé jídlo, které přesto dobře chutná a i milovník smažených jídel ním nepohrdne.

Friteza fx10a1
Jak funguje horkovzdusna friteza
Sencor horkovzdušná friteza
Fritéza sogo
Friteza delimano
Tv products horkovzdusna friteza
Friteza princess 182025
Friteza makro