Friteza uno m af1231

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Tajemství úspěchu friteza uno m af1231

Tato praktická 3,5litrová horkovzdušná friteza uno m af1231 z nerezové oceli nabízí mnoho různých funkcí, jako je VAR1 grilování, pečení, rožnění. U některých modelů je k usmažení zapotřebí troška oleje (např. jedna lžíce), aby bylo dosaženo efektu křupavosti.

Objem nádoby je však z hlediska užívání důležitější parametr. Má totiž důmyslnou konstrukci, která díky kombinaci nerezu s plastem udržuje vnějšek bezpečný na dotyk.

Klasické „friťáky“ smaží pokrm ve větším množství oleje, přičemž je pokrm do oleje zcela ponořen. Je to určitě důležitý parametr, hlavně pokud máte menší kuchyni.

5 věcí, které bych si přál vědět o friteza uno m af1231, když jsem začínal.

A současně to umožňuje friteza uno m af1231 různé druhy jídla bez míchání chutí. Tento model fritézy si již našel své příznivce v mnoha domácnostech a dlouhodobě patří k naším nejprodávanějším…

S horkovzdušnou fritézou se budete moct pustit do přípravy pokrmů s minimálním množstvím oleje či jiného tuku. Nejvhodnějšími oleji jsou řepkový a slunečnicový, jejichž bod zakouření je vyšší než 170 °C.Smažené pokrmy jsou nejen u nás oblíbenou složkou naší stravy.

Díky cirkulaci horkého vzduchu připravíte své oblíbené jídlo ve zdravější podobě. Do 1500,- Kč koupíte pravděpodobně fritézu statickou s menším objemem.

Kdy vstoupí v platnost zákon friteza uno m af1231?

Jsem vybavena pěti přednastavenými programy pro klasické friteza uno m af1231 díky kterým můžete snadno připravit různé typy potravin bez nutnosti nastavení času a teploty. Původně Japonská, dnes už česká značka Sencor je cenově dostupná a designem vždy rozeznatelná.

Posledním typem podle principu fungování je fritéza s lopatkou.Nejlepší smažák vám nepřipraví maminka, ale fritéza. Mezi oblíbené patří například model Tefal EY se čtyřmi možnostmi přípravy pokrmů.

Tento parametr se většinou uvádí jakožto objem v litrech nebo také v kilogramech – tedy kolik kg jídla budete moci najednou připravit. Fritéza s velkým objemem, mnoha funkcemi a vysokou kvalitou přípravy pokrmů.

Horkovzdusna friteza heureka
Friteza fry
Tefal friteza versalio
Horkovzdusna friteza kaufland
Friteza dolimano
Xiaomi friteza
Smazeny syr friteza
Friteza sogo