Friteza v akci

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co je friteza v akci a jak funguje?

friteza v akci hrnec SOGO SS na horkovzdušné bázi se postará o špičkově připravené dobroty. Olej ani zbytky potravin v něm se nepřepalují díky studené zóně.

Pokud najednou připravujete větší množství jídla, oceníte fritézu o objemu 3 až 7 l. Hlavními cíli této značky jsou kvalita a atraktivní design.

Testujeme a porovnáváme vše, co patří do domu, bytu, zahrady, či dílny. Zvažte však také váhu, zejména u objemnějších fritéz může být náročné je přesouvat.

Úvod do friteza v akci.

Výhodou také je možnost využití osmi programů na vaření či friteza v akci. I nejlevnější modely zvládnou kromě hranolek připravit mnoho dalších chutných pokrmů.

Další funkcí, kterou je třeba zvážit, je celkový výkon jednotky. Po chvilce působení vylít, umýt houbičkou a je hotov.

Praktické rozměry pasují tento model na kandidáta do menších kuchyní, ale samozřejmě si ho můžete pořídit i do větších prostorů. Slouží nejen jako horkovzdušná fritéza, ale také jako trouba či sušička potravin.

Úvod do friteza v akci.

friteza v akci koš je vyjímatelný a VAR1 je vybavena bezpečnostní pojistkou. Typicky mají solidní kapacitu, slušnou funkční výbavu a pěkný design.

Copyright © 2007–2022, Heureka Group a.s., všechna práva vyhrazena.Pokud využíváte fritézu často, budou se vám hodit různé typy košů. Škrob z brambor se na špičku dokonale připeče a musí se nechat odmočit.

Posledním typem podle principu fungování je fritéza s lopatkou.Nejlepší smažák vám nepřipraví maminka, ale fritéza. Fungují, většina modelů dokáže připravit jídlo bez jediné kapky oleje.

Friteza na rizky
Friteza teplovzdušna
Ecg friteza
Multifunkcni friteza
Pixwords friteza
Digitální horkovzdušná friteza
Friteza prodej
Friteza na olje