Friteza v lidlu

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 věcí o friteza v lidlu, které budeme za 10 let dělat jinak

Horkovzdušná friteza v lidlu která zastane VAR1 pečení i grilování. U horkovzdušné fritézy si můžete vybírat z celé řady různého příslušenství.

Ve fritéze si můžete připravit celou řadu pokrmů, například maso, ryby, krevety, smažené brambory či hranolky s minimem kouře a pachu. Přece jen by bylo poměrně nepraktické při každém použití vytahovat prodlužovací šňůru.

Takovému nešvaru můžete ovšem lehce předejít vytažením koše a promícháním připravovaných surovin.Tato horkovzdušná fritéza obsahuje celých 6 různých programů a každému šéfkuchaři nabídne tu správnou možnost úpravy zamýšleného pokrmu. Výkonná nerezová fritéza se smaltovanou nádobou, vyjímatelným topným tělesem a plynulou regulací teploty oleje (150–190 °C).Halogenové infračervené topné těleso je zárukou rekordně rychlé a přitom zdravé přípravy zeleniny, ryb nebo masa.

25 nejlepších citátů o friteza v lidlu

Ale pokud budete dodržovat správnou teplotu friteza v lidlu bude stačit i běžná VAR1. Kromě kuchyňských robotů a kvalitního nádobí rozhodně horkovzdušná fritéza nebo pomalý hrnec.

Minifritéza Tefal FF má kompaktní rozměry a desing. Mražené hranolky do klasické fritézy (olejové) by v horkovzdušné fritéze byly měkké a nekřupavé.

Produkty značky Domo se prodávají za dostupné ceny a jsou skladem v mnoha obchodech. I pro tu největší rodinu máme tip na multifunkční horkovzdušnou fritézu SENCOR SFR 5400WH s objemem 11 litrů a cenou 3449 Kč.

Jak bude friteza v lidlu vypadat za 5 let

Ta se nazývá dynamickou friteza v lidlu a dokáže při VAR1 jídlo přimíchávat a tudíž dojde k jeho rovnoměrnému propečení. Fritézy jsou velkých rozměrů a příkonů, mají velké množství funkcí a automatických programů.

Starosti si můžete dělat jen s jedinou věcí – jestli se o kuřecí křidélka podělíte nebo ne. S větším objemem oleje se také pojí i větší výkon, kterého se týká další otázka.

Jde například o automatické vypnutí v případě, že fritézu zapomenete vypnout vy, ochranu před přehřátím a kvalitní chladicí systém. Přílišná konzumace tuku má vliv i na ucpávání tepen a omezený krevní oběh.

Lauben friteza
Horkovzdušná fritéza sencor sfr 5400wh
Friteza na hranolky
Suchá friteza
Kucharka friteza
Horkovzdušná fritéza nedis
Fritéza sencor
Friteza 1l