Fritézy delonghi

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak se zlepšit v fritézy delonghi za 60 minut

Horkovzdušnou fritézy delonghi předehřejte na 200 °C a trojúhelníky (ideálně po 5 ks) VAR1 3 – 4 min. Pomocí horkého vzduchu připravíte jídlo snadno, zdravě a hlavně efektivně.

Od doby prvních modelů však prošly velkou změnou. Horkovzdušná fritéza oproti té klasické pracuje pouze s malým množstvím oleje.

Cirkulace horkého vzduchu ve fritéze je rovnoměrná, díky tomu je možné přístroj použít i k jiným účelům. Variabilní termostat slouží pro pohodlné nastavení teploty.

5 věcí o fritézy delonghi, které budeme za 10 let dělat jinak

Ale nebojte, fritézy delonghi hrnec bez oleje si příliš vaší pozornosti nežádá. Všechny pokrmy připravíte bez nutnosti přidání oleje.

Papírový filtr zase vyžaduje po určitém času výměnu. Jejich příkon se pohybuje mezi 1500 W a 1800 W.

Díky pomalému způsobu vaření vitamíny zůstávají. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám Pilulku zlepšovat.

fritézy delonghi funguje pouze za těchto podmínek

První velkou výhodou je konstantní teplota oleje, ve kterém se fritézy delonghi. Hlavním problémem smažených potravin je obvykle to,že jsou považovány za nezdravá.

Využívám technologii cirkulace horkého vzduchu a veškerá jídla připravím rovnoměrně. V návodu se pak dozvíte podrobnější informace například na přípravu masa, zeleniny či sladkých pokrmů.

Vedle toho také můžete s jeho pomocí potraviny rozmrazovat nebo udržovat teplotu již hotových jídel. U horkovzdušné fritézy si můžete vybírat z celé řady různého příslušenství.

Horkovzdusna friteza klarstein
Friteza bartscher
Horkovzdušná frítéza dms germany
Tefal friteza recepty
Domaci friteza
Vzduchová friteza
Friteza na olje
Princess friteza