Fritezy moulinex

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

3 jednoduché tipy od fritezy moulinex, jak získat náskok před konkurencí

Základem je nepřilnavý povrch ve fritezy moulinex hrnci, který bývá většinou z teflonu. Zcela jistě nekupujte fritézu, která má výkon nižší než 1300 W.

V nabídce naleznete fritézy s výpustným kohoutem pro snazší výměnu oleje a v třífázovém provedení pro vyšší výkon. U lepších a dražších horkovzdušných fritéz se setkáte s mnohem lepšími funkcemi než u levnějších modelů.

U horkovzdušné fritézy samozřejmě oceníte i několik praktických funkcí a vlastností. A právě tomu se snaží zabránit horkovzdušné fritézy.

Jak ti nejlepší uspějí v fritezy moulinex.

fritezy moulinex hrnec je vhodné čistit zvenku i zevnitř. Patří mezi ně například průhledné víko, které umožňuje sledovat aktuální stav přípravy vašich pokrmů.

Pokud jste se rozhodli pro horkovzdušnou fritézu, mohli by vás zajímat následující recenzované modely. Možné je mytí v myčce a součástí je i kniha s recepty.

Dynamické fritézy byly vůbec prvním typem, který se na trhu objevil. Díky tomu a příkonu 1400 W bude jídlo hotové o něco dříve.

Největší tajemství fritezy moulinex

Protipachový filtr, nastavitelný termostat a časovač jsou pohodlnou součástí výbavy tohoto fritezy moulinex hrnce. Dále pro vás mohou být rozhodující následující faktory.

Jednoduše tedy zadáte požadovaný program, vložíte předpřipravený pokrm a necháte fritézu ať odvede práci za vás. Fritéza je vybavena dotykovým panelem a LCD displejem.

Pomocí předem nastavitelného programu můžete připravit rychle a cíleně ty nejrozmanitější potraviny. Moderní fritézy přinášejí možnost vylít olej přes vylévací trubičku, takže způsob výměny oleje je čistší a rychlejší.

Friteza tefal uno
Tefal versalio de luxe 9v1 fr495070
Friteza tefal actifri
Friteza bez zapachu
Friteza horky vzduch
Teplovzdusna friteza delimano
Friteza tefal recepty
Teplovzdušná friteza recepty