Gastro fritezy

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Srovnání dvou gastro fritezy reklamních strategií

Na trhu najdete gastro fritezy hrnce na olej, v nichž se jídlo usmaží mnohem rychleji než na … Zde je nutné dbát na důsledné odstraňování všech připečených zbytků potravin.

Umožňuje používat zmražené i předsmažené suroviny. DeLonghi nabízí několik modelů fritéz ve střední a vyšší cenové hladině, například model FH1394/2 pořídíte za ceny kolem Kč.

Jejich výhodou je rameno či lopatka, která potraviny během přípravy promíchává. Umožní vám nastavit čas přípravy pro konkrétní pokrmy tak, aby se připravily akorát.

2 způsoby, jak použít gastro fritezy, abyste se stali pro zákazníky neodolatelnými

Jejich úkolem jeohřívat vzduch na danou teplotu a rozhánět ho po celém vnitřním hrnci, aby došlo k rovnoměrnému gastro fritezy. Praktickou alternativou je olej ve spreji, který se rovnoměrně rozprostře na připravovaných potravinách.

Stejně jednoduchá je i údržba fritéz ETA – téměř všechny její části totiž lze mýt v myčce na nádobí.Tepelně izolovaná rukojeť a ochrana proti přehřátí pro zajištění bezpečného používání. Hodí se na dny, kdy si prostě potřebujete dát něco nezdravého, smaženého a nechcete využít služby známých fastfoodů.

V klasické fritéze, kterou si pamatujeme především z dřívějších dob, nebo kterou hojně používají v restauracích, je jídlo připravovanévložením do rozpáleného oleje. Pokud jste milovníkem hranolků, tato fritéza je dokáže připravit až kilo hranolků z čerstvých brambor a 750 g ze zamražených hranolků.

gastro fritezy: Neuvěřitelně snadná metoda, která funguje pro každého!

Jejich technologické řešení zajišťuje, že drátěný koš určený k gastro fritezy je nakloněn a v průběhu VAR1 se rovnoměrně otáčí. Nemusíte jej použít vůbec, ale pro lepší výsledky doporučujeme např.Objem fritézy pojme potraviny až o objemu 1,5 kg.

Postarám se o vás chvílích, kdy budete mít chuť na něco křupavého a smaženého.Jsem Sencor horkovzdušná fritéza SFR 5320WH. Vyhotovím super smažená i nesmažená jídla, aniž byste museli přidat kapku tuku. Díky tomu jsme pro vás vybrali TOP 10 horkovzdušných fritéz.

Jsou to maličkosti, jež vám ovšem usnadní vaření ve vaší fritéze. Pokud vybíráte horkovzdušnou fritézu, stačí vám tato hodnota, protože při ohřívání vzduchu není tak výkonnostně náročné jako oleje.

Friteza tefal ff162131
Termostat friteza
Albert philips friteza
Friteza eta nerez
Delimano teplovzdušná friteza
Rotujici friteza
Friteza delimano
Heureka horkovzdusna friteza