Globus friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Proč to dělám globus friteza a doporučuji vám, abyste to dělali také

Je to jeden z nejlepších globus friteza hrnců na trhu pro domácí použití. Gastro fritézy, které jsou dostupné na trhu, mají různou velikost a objem podle toho, zda jsou určeny pro malé, střední nebo velké gastro provozy.

Jedná se o nejlepší horkovzdušný hrnec na trhu. Díky tomu dochází k promíchávání potravin a tím pádem také k rovnoměrné přípravě.

Určitě si pořiďte takovou fritézu, která disponuje tímto indikátorem. Hlavní výhodou je také fakt, že vaření vás s tímto přístrojem bude bavit.

Jak se nevzdávat globus friteza a jít dál

globus friteza koš se snadno čistí – můžete jej bez problému umýt také v myčce. Sencor nabízí dostupné horkovzdušné fritézy, do kterých nepotřebujete skoro žádné oleje.

Ty jsme vybrali analýzou uživatelských recenzí na portálu Heureka a největších českých e-shopech, které horkovzdušné fritézy prodávají. Kvalifikovaný personál vám na všech pobočkách MAKRO ochotně poradí s výběrem a představí jednotlivé produkty.

Horký vzduch je uvnitř fritézy rovnoměrně rozháněn ventilátorem. Fungují, většina modelů dokáže připravit jídlo bez jediné kapky oleje.

Proč je globus friteza špatné?

Většina horkovzdušných globus friteza je výrazně menší, protože jejich obsah nemusí být při VAR1 namočen do velkého množství oleje. Od značky Delimano si zakoupíte horkovzdušnou fritézu Delimano Air Fryer.

Jednou z výhod horkovzdušné fritézy je její snadné čištění. Výrobky této firmy jsou dodávány na náš trh od roku 2009.

Díky funkci odloženého startu můžete do fritézy například ráno umístit potraviny, nastavit čas přípravy a pak už jen na oběd přijít k hotovému. Vepřový bůček zůstane bůčkem, 300 g brambor se nesmrští na 100 g a 160 g kukuřice bude mít stále něco kolem 180 kalorií a 40 g sacharidů.

Friteza fagor vymena oleje
Friteza na vzduch
Friteza metro
Friteza manual
Lidl shop horkovzdusna friteza
Horkovzusna friteza
Salter friteza
Friteza delimano pro