Gourmetmaxx friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Zlepšete své gourmetmaxx friteza pomocí těchto tipů

Celkem fajn je to i při gourmetmaxx friteza hrncích, které mají topné těleso ponořené v oleji – spirála se dá vyjmout a nádoba umýt iv myčce. Vyberte si modely, které se mohou mýt v myčce na nádobí.

Díky tomu jsme pro vás vybrali TOP 10 horkovzdušných fritéz. Po kliknutí na odkaz “Zobrazit v obchodech” budete přesměrováni na srovnávací server Heureka.

Není možné fritézy dokonale rozebrat a není úplně snadné takové fritézy vyčistit. Fritéza totiž dokáže připravit až 1,5 kilogramu potravin najednou.

gourmetmaxx friteza funguje pouze za těchto podmínek

gourmetmaxx friteza zdravě pouze pomocí horkého vzduchu bez oleje – VAR1 proto není tolik cítit a je ideální i pro použití při dietách a zdravém způsobu života. Dobře si promyslete, jakou fritézu budete potřebovat.

Koupit si můžete i takové fritézy, kteréstojí do 750 Kč,ale ty jsou určeny spíše pro občasné použití a pro méně náročné zákazníky. Za rychlou lze považovat fritézu, která je připravena k použití do 3 minut po zapnutí.

Všechny kroky nastavujete na digitálním displeji stisknutím tlačítek. Ani uživatelé v recenzích jednoho výrobku se však neshodnou, jestli je lepší, nebo ne.

Jaké kroky musíte podniknout, abyste zlepšili své gourmetmaxx friteza

gourmetmaxx friteza hrnec je vhodné čistit zvenku i zevnitř. Firma Tefal je známá tím, že v roce 1954 vynalezla nepřilnavou pánev.

V nejnižší cenové kategorii najdete především statické fritézy s objemem kolem 3 litrů. Velikost v tomto případě neznamená robustnost přístroje, ale objem vnitřní nádoby.

Je ideální do menších gastronomických zařízení, barů, menších foodtrucků, školních jídelen nebo na venkovní akce. Rozdíl mezi klasickou fritézou a tou horkovzdušnou je především v množství nezdravých tuků.

Friteza tefal fr490070
Clatronic friteza
Kik horkovzdusna friteza
Tefal friteza ff162131
Friteza deliman
Friteza s filtraci
Tesla fritéza
Friteza s horkym vzduchem