Guzzanti gz 31d

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Tajemství zvládnutí guzzanti gz 31d za pouhé 3 dny

První velkou výhodou je konstantní teplota oleje, ve kterém se guzzanti gz 31d. Proto vám s výběrem horkovzdušné fritézy chceme pomoci.

Takové řízky v horkovzdušném hrnci jsou jedna báseň! Při podezření na závadu fritézy uděláte nejlépe, když kontaktujete přímo výrobce.

Základní výbava horkovzdušné fritézy FR1200 zahrnuje vše, co k běžnému vaření budete potřebovat, takže vám odpadá nutnost dokupování potřebného příslušenství. O pohodlné a jednoduché ovládání se postará digitální dotykový ovládací panel.

Jak vypadá můj každodenní život, když dělám guzzanti gz 31d

Díky horkovzdušnému systému guzzanti gz 31d budou vaše pokrmy obsahovat až o 80 % méně tuku než kdybyste používali běžný VAR1 hrnec s potřebou použití oleje. Je to určitědůležitý parametr, hlavně pokud máte menší kuchyni.

Rotace probíhá tak, aby byl pokrm v oleji ponořen pouze zčásti. Ten bude díky technologii dynamického proudění teplého vzduchu Heat2Flow uvnitř rovnoměrně propečený a na povrchu krásně křupavý.Poslední zmíněná výhoda, ale určitě ne poslední celkově, je množství potravin, které během jedné várky můžete připravit.

Možnost volby různých výkonů, objemů nádrží a konfi gurací síta usnadňuje výběr nejlepší kombinace pro jakýkoliv provoz. Možná se budete divit, ale například i Lidl má hned několik šikovných fritéz.

Co je guzzanti gz 31d a jak funguje?

Ten ale většinou není nutné měnit po každém guzzanti gz 31d tudíž jeho průměrná spotřeba není až tolik závratná. Fritézy umožňují rychlé a rovnoměrné osmažení jídel oproti smažení na pánvi.

S multifunkční fritézou Tefal tak připravíte i pomalu tažený vývar a nebo dušené hovězí po burgundsku. Příkon je uváděn ve Wattech a u horkovzdušných fritéz a hrnců se v průměru pohybuje kolem 1400 až 2000 W.

Bezpečnostní pojistka, která kontroluje vnitřní teplotu fritézy a oleje. Na stránkách výrobce najdete také spoustu receptů, které se vám minimálně do začátku budou určitě hodit.

Clatronic friteza
Vivess horko-vzdusna friteza
Profi friteza
Friteza bosch
Friteza s casovacem
Friteza bez olej
Horkovzdusna friteza dormeo
Plynova friteza