Heureka friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Nyní můžete mít své heureka friteza jisté.

V nabídce MAKRO naleznete široký sortiment profesionálních heureka friteza zařízení v rozličných provedeních určených pro všechny typy gastronomických provozů. Horkovzdušná fritéza Sencor SFR 3220 WH s LED displejem je designově zajímavým kouskem.

Dražší typy můžete použít k pečení nebo grilování a s nejpropracovanější fritézou zvládnete připravit také moučníky. Když dostanete chuť na domácí hranolky, hamburger, kuře nebo třeba sladký muffin, je fritéza Sencor ideální parťák.

Najdete v nich různé rady a tipy na smažení různých potravin a také hodně receptů. Jednou z výhod je, že produkuje světlo a díky průhlednému víku lze sledovat, jak postupuje proces přípravy.

Nedělejte další chyby s heureka friteza.

Nevýhodou však je, že tento heureka friteza hrnecnemůžete obvykle rozebrat úplně,a tak je mytí trošku náročnější. Nemile překvapit by vás také mohl kratší přívodní kabel, ale to je u těchto typů spotřebičů běžné.

Multifunkční zařízení umožňují přípravu pokrmů pomocí horkého vzduchu, páry nebo jejich kombinace. Luxusní vaření nabízí skvělá multifunkční fritéza Versalio Deluxe, která uvaří cokoli pro celou rodinu.

Když máte raději štavnatější steak ve vlastní šťávě – doporučujeme sous vide vakuové vaření. Při přehřátí se totiž může olej vznítit a způsobit požár.

Jak vyrobit heureka friteza?

Všechny nejasnosti vám objasní náš rádce Jak vybrat heureka friteza hrnec. Jsou tedy mnohem zdravější a efektivnější, protože k přípravě pokrmů nepotřebují tolik oleje.

U horkovzdušné fritézy si můžete vybírat z celé řady různého příslušenství. Ukážeme si zde 3 kategorie podle cenových kritérií.

Zároveň vám použití fritézy ušetří spoustu času. Zejména multifunkční zařízení disponují příslušenstvím pro přípravu různých druhů pokrmů.

Friteza dtest
Teplovzdusna friteza tefal
Tefal friteza uno ff2031
Tesla friteza
Friteza rohnson r-286
Nejlepší horkovzdušná friteza
Friteza dormeo
Vivess horkovzdušná friteza