Hokovzdusna friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Proč je hokovzdusna friteza špatné?

Statické hokovzdusna friteza hrnce fungují na principu proudění horkého vzduchu okolo potravin. Tento kuchyňský pomocník dokáže připravit nejen hranolky, ale i další pokrmy úplně bez tuku nebo pouze s minimálním množstvím oleje.

U horkovzdušné fritézy samozřejmě oceníte i několik praktických funkcí a vlastností. Na webu najdete doporučené mobilní telefony, fotoaparáty, tablety, televize a mnoho dalšího.

Nabízí až 9 různých funkcí, přičemž zajímavostí je speciální program pro přípravu těstovin, rizota nebo paelly. Spotřebujete více oleje na stejné množství jídla, než kdyby bylo těleso umístěné pod vnitřním košem.

Pravda o hokovzdusna friteza za 3 minuty

Nevýhodou však je, že tento hokovzdusna friteza hrnecnemůžete obvykle rozebrat úplně,a tak je mytí trošku náročnější. Téměř nová, zakoupená v dubnu 2021, (stále v záruce), použitá asi 5x, funguje výborně, ale syn upřednostňuje jen jídlo z klasické trouby, tak dávám pryč.

Tlaková fritéza je určena zejména pro takové restaurace, které podávají především smažené kuře obalené ve strouhance (včetně kousků s kostí). Testujeme a porovnáváme vše, co patří do domu, bytu, zahrady, či dílny.

Podívejte se do tabulky na začátku článku a proklikněte se na srovnání cen. Některé spotřebiče dále disponují předvolenými programy, které jsou speciálně navržené pro konkrétní druh potravin.

Tajemství zvládnutí hokovzdusna friteza za pouhé 3 dny

Tlačítkem zvednete hokovzdusna friteza koš z oleje a přes okénko zkontrolujete míru usmažení, aniž byste museli VAR1 otevřít. Ve statických fritézách koluje horký vzduch okolo potravin a tím je zahřívá.

Horkovzdušná fritéza patří mezi malé spotřebiče, které vás překvapí svojí využitelností. Narazíte ale také i na modely s kapacitou až 10 l.

Profi fritézy, které nechybí snad v žádné restauraci, jsou nejčastěji vyráběny z nerezového materiálu. S horkovzdušnou fritézou tato většinou nezdravá jídla připravíte bez přebytečných tuků a kolorií!

Diskuze horkovzdusna friteza
Rm gastro friteza
Bez olejova friteza
Friteza delimano recepty
Friteza mall
Friteza alza
Friteza makro
Horkovzdusna friteza delimano pro