Horeca friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

10 horeca friteza tipů, které byste měli znát

Bude nutné regulovat kvůli různým teplotám horeca friteza. V rámci cenové kategorie je ale vybavení dostačující.Některé fritézy k dokonalým křupavým a šťavnatým pokrmům potřebují jednu lžíci oleje, jiné nepotřebují zase ani kapku.

V návodu se dočtete, že do fritézy nemají přijít příliš mastné suroviny. Horkovzdušná fritéza Concept FR1200 představuje zdravý způsob smažení.

Vyšší váhu mají opět ty objemnější horkovzdušné hrnce. Od této firmy zakoupíte mnoho přístrojů v různých cenových hladinách a provedeních.

Důkaz, že horeca friteza skutečně funguje

Nezapomínejte také na rozměry vaší horkovzdušné horeca friteza / VAR1 hrnce. Ve vnitřní části se nachází praktické oddělovače potravin, díky kterým můžete smažit více jídel najednou.

Nádobách s horkým olejem, do kterého ve speciálním koši ponoříme syrové potraviny, abychom následně vytáhli zlatavý pokrm. Takové množství však není možné usmažit najednou na jedné pánvi.

Horkovzdušná fritéza je výrobek, který využijete ne jen na přípravu zdravých hranolek nebo jiných typů bramborových příloh. Dnešní fritézy už jsou mnohem modernější než ty první, které známe z minulosti.

Jak co nejlépe využít horeca friteza

horeca friteza hrnce nemají jen možnost vypnout a zapnout, disponují několikazajímavými funkcemi. Samozřejmostí je časovač, který automaticky vypne přístroj po nastaveném čase, nejpozději po jedné hodině.

Postačí obyčejný kartáček nebo houbička na mytí nádobí. Gastro fritézy, které jsou dostupné na trhu, mají různou velikost a objem podle toho, zda jsou určeny pro malé, střední nebo velké gastro provozy.

Teplotu je možné nastavit v rozmezí 50 – 200°C. O pohodlné a jednoduché ovládání se postará digitální dotykový ovládací panel.

Friteza levne
Friteza 2000w
Friteza phillips
Horkovzdusna friteza princip
Horkovzdusna friteza xxl
Friteza ufesa
Ambiano friteza
Gourmetmaxx friteza