Horko vzdušna friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

horko vzdušna friteza funguje pouze za těchto podmínek

Pochutnejte si na oblíbených horko vzdušna friteza jídlech a připravte pokrm pro celou rodinu. Umožní vám nastavit čas přípravy pro konkrétní pokrmy tak, aby se připravily akorát.

Pokud máte malou linku a skříňky naplněné různými spotřebiči či nádobím, mohli byste při pořízení rozměrné fritézy narazit na problém. Fritéza je vybavena dotykovým panelem a LCD displejem.

Další funkcí, kterou je třeba zvážit, je celkový výkon jednotky. Horkovzdušná fritézaje spotřebič, díky kterému se můžetestravovat zdravě,aniž byste se vzdali svých oblíbených smažených jídel.

Tajemství úspěchu horko vzdušna friteza

Praktický je také nepřilnavý povrch nádoby na horko vzdušna friteza. Výsledná jídla jsou chutnější, lehčí a zdravější.

Nejlepší modely této cenové kategorie mají i časovač. Směs kukuřičného škrobu vmíchejte do směsi v pánvi.

Samozřejmě platí, že čím kvalitnější surovinu koupíte, tím lepší bude výsledek. Bohužel je friťák trochu hlučnější, ale to není vážný nedostatek.

Jak co nejlépe využít horko vzdušna friteza

Horkovzdušná příprava představuje mnohem zdravější alternativu ke klasickému horko vzdušna friteza a smažení. Každá surovina má specifickou dobu přípravy, kterou je potřeba dodržet, abyste dosáhli optimální chuti.

Součástí balení měla velkou knihu receptů, zde najdete pouze tenký sešit s pár dobrotami. Někteří výrobci nabízí funkce jako je pečení, zapékání, grilování nebo vaření.

Díky pokročilé technologii Air pulse fritéza usmaží, ugriluje nebo upeče křupavé a zároveň šťavnaté pokrmy rychleji, než jste zvyklí. Multifunkční horkovzušná fritéza Sencor SFR 5400WH s celkovým objemem 11 l.

Suchá friteza
Friteza tefal bez oleje
Eta horkovzdusna friteza
Horkovzdusna friteza
Horkovydušná friteza
Friteza air fryer
Friteza nejlevnejsi
Domo friteza