Horkobzdusna friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 věcí o horkobzdusna friteza, které budeme za 10 let dělat jinak

V naší nabídce najdete klasické horkobzdusna friteza hrnce, ale třeba imultifunkční hrnce, se kterými je vaření opravdovou hračkou. Ještě sofistikovanějším způsobem je pak smažení ve dvou oddělených nádobách, kde vedle doby smažení můžete regulovat i teplotu.

Nejčastěji to jsou výrobky značek Tefal, Sencor, Tristar, Klarstein a další. Samozřejmě platí, že čím kvalitnější surovinu koupíte, tím lepší bude výsledek.

Jednou z výhod je, že produkuje světlo a díky průhlednému víku lze sledovat, jak postupuje proces přípravy. S nižší cenou a objemem 3,5 litru přichází fritéza Delimano Air Fryer Pro.Najdete zde termostat a časovač – vše je ovládáno díky otočnému knoflíku.

Zjistěte, jak přesně jsme minulý měsíc provedli horkobzdusna friteza

Nebo dokonce můžete horkobzdusna friteza i bez oleje a tuků, protože i tak bude jídlo skvělé a křupavé. Nicméně i v této cenové relaci najdete kvalitní přístroj, zvláště pokud ho nebudete používat každý den.

Díly s možností umývání v myčce zajišťují snadné čištění přístroje – a časovač vás bude informovat o stavu vašich hranolků, svačinek, masa nebo zeleniny. Jednou z výhod je, že produkuje světlo a díky průhlednému víku lze sledovat, jak postupuje proces přípravy.

Používám fritézu jedině podle návodu, jak udělat hranolky apod.. Nastavit lze také časovač, který fritézu po zvolené době vypne.

Následující 3 věci, které je třeba okamžitě udělat v souvislosti s horkobzdusna friteza.

Divíte se, že jste v testu nenašli žádnou horkobzdusna friteza ale jen VAR1 hrnce? Důležitý je také výběr samotného oleje, což platí pro oba typy smažení.

Čím větší objem nádoby, tím více jídla najednou připravíte. Dokonce ani na hranolky netřeba olej na to, aby byly chutné a křupavé.

Záleží proto na konkrétním modelu, který si pořídíte. Záleží proto na konkrétním modelu, který si pořídíte.

Friteza na smaženi
Friteza na olje
Fritéza horkovzdušná tefal easy fry classique ey201815 černá
Friteza
Friteza 2 l
Tefal friteza xxl
Friteza gallet
Recepty horkovzdusna friteza