Horkovdušna friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Chcete zvýšit svůj horkovdušna friteza? Nejprve si přečtěte tento článek

Kromě horkovdušna friteza je to třeba smažení, dušení, pečení, vaříní nebo i rozmrazování. Klasickou pánev stačí jen lehce potřít nebo jídlo připravit zcela bez oleje.Oproti halogenovým fritézám je ale rovnoměrnost smažení na nižší úrovni a doporučuje se během přípravy jídlo promíchat, aby bylo usmaženo všechno stejně.

Fritéza s velkým objemem, mnoha funkcemi a vysokou kvalitou přípravy pokrmů. Můžete v nich smažit a péct ihned bez jakýchkoli překážek.

Funkce termostatu uchová hotový pokrm při požadované teplotě a počká tak na všechny opozdilce v domácnosti. Díky časovači, nastavitelnému termostatu a pryžovým nožkám s protiskluzovou úpravou je bezpečnost zaručena.

25 nejlepších citátů o horkovdušna friteza

Disponuje menším výkonem W a také menším objemem horkovdušna friteza nádoby, která má kapacitu pouze 1,5 litru. Pokrmy nemusíte před přípravou rozmrazovat či předehřívat.

Stejně jednoduchá je i údržba fritéz ETA – téměř všechny její části totiž lze mýt v myčce na nádobí.Tepelně izolovaná rukojeť a ochrana proti přehřátí pro zajištění bezpečného používání. Na druhé straně zase můžete počítat s možností nastavení teploty oleje i s kontrolkou signalizující rozpálení oleje.

Určitě jste už někdy slyšeli o horkovzdušných fritézách. Spolu s cenou se zvyšuje také výbava přístrojů.

Jak co nejlépe využít horkovdušna friteza

U horkovdušna friteza s ponorným tělesem se dá celá VAR1 nádoba vyjmout a vložit do myčky nebo do dřezu pod tekoucí vodu, takže se vám bude snáze udržovat. Takto je spotřebič připraven pro další použití.

Ty se dnes velmi posunuly, některé nabízejí zdravé smažení s minimálním objemem oleje. V tuku se rozpouští důležité vitamíny například vitamín A, D, E a K.

V této fritéze můžete připravit najednou až 3 kg potravin – objem nádoby je 3 kg. Z toho důvodu je lepší větší množství jídla připravit ve více várkách.

Horkovzdusna friteza diskuse
Horkovzdušne fritezy
Friteza 1
Bezolejová fritéza
Friteza teplovzdusna
Friteza nova
Friteza 5litru
Philips viva collection friteza airfryer