Horkovudusna friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 atraktivních způsobů, jak zlepšit horkovudusna friteza.

horkovudusna friteza grilování, opékání, pečení, smažení, dušení, ohřívání, rozmrazování a udržování teploty. V této cenové hladině máte již o něco lepší vybavenost tohoto zboží – horkovzdušných hrnců.

Halogenové infračervené topné těleso se postará o rychlou a zdravou přípravu pokrmů. DeLonghi nabízí několik modelů fritéz ve střední a vyšší cenové hladině, například model FH1394/2 pořídíte za ceny kolem Kč.

To znamená, že má vylepšený košík pro lepší výkon a snazší manipulaci a také větší kapacitu. Nechybí ani časovač a rovněž nastavitelné programy pro pečení, grilování, přípravu pizzy či steaků.

Moje prezentace na téma horkovudusna friteza, kterou jsem přednesl na akci X

horkovudusna friteza koše – Existují různé velikosti a hloubky košů a každý typ se hodí na něco. Sice se na našem trhu objevili již cca před 5 lety, ale z pohledu domácích spotřebičů je to docela krátká doba.

Připravte si výjimečně chutné a křupavé hranolky v této chytré fritéze Filtra One značky Tefal! Svým vzhledem a funkcípřipomíná klasickou fritézu,v níž se smaží jídla přímo v oleji.

Oblíbené jsou ale například fritézy od značek Klarstein, Delimano, Domo a další. Smažení masa, hranolků nebo ryb dostává nový rozměr.

Proč horkovudusna friteza není přítelem malých podniků

Proti klasickým horkovudusna friteza nevzniká při horkovzdušném VAR1 nepříjemný olejový zápach. Díky pokročilé technologii Air pulse fritéza usmaží, ugriluje nebo upeče křupavé a zároveň šťavnaté pokrmy rychleji, než jste zvyklí.

Vždyť kdo by si jednou za čas rád nepochutnal na smaženém řízku, obalovaném květáku nebo domácích hranolkách? Delimano Air fryer Touch, červená S horkovzdušnou fritézou si vychutnáte křupavé kuře, oblíbené hranolky i různé dezerty bez zbytečného tuku.

Horkovzdušná fritéza pro zdravější smažení díky cyklonovému ohřevu. V nabídce má 9 automatických programů pro několik smažené pokrmy, ale i na přípravu jídel na woku.

Sencor horkovzdušná friteza
Friteza na horky vzduch
Friteza power airfryer xl
Friteza teplovzdusna
Detska friteza
Lauben friteza
Vivess horko vzdusna friteza
Vives horkovzdusna friteza