Horkovydušná friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jaké je nejlepší horkovydušná friteza?

Proti klasickým horkovydušná friteza nevzniká při horkovzdušném VAR1 nepříjemný olejový zápach. Lze v ní smažit, péct, grilovat, rozmrazovat nebo sušit.

Variabilní termostat slouží pro pohodlné nastavení teploty. Fritéza disponuje průhledným průzorem na sledování procesu přípravy.

Fritézy jsou velkých rozměrů a příkonů, mají velké množství funkcí a automatických programů. Pokud chcete zařízení, které umí více než jen smažit jídlo, volte horkovzdušnou fritézu.

Co si myslí přední odborník v oboru o horkovydušná friteza.

horkovydušná friteza zdravě pouze pomocí horkého vzduchu bez oleje – VAR1 proto není tolik cítit a je ideální i pro použití při dietách a zdravém způsobu života. Pomalý hrnec • objem 6,5 l • 3 provozní režimy – low, high, keep warm • nastavení času 30 minut – 12 hodin • vyjímatelná nádoba • skleněné víko •…

Teplota je ovládána manuálně a nebo digitálně prostřednictvím LED displeje. Ke smažení jsem použila hranolky určené k pečení do trouby.

Nevýhodou tohoto modelu je, že žádné jeho části nelze umývat v myčce nádobí a také že nemá žádné speciální programy či příslušenství. Dobře si promyslete, jakou fritézu budete potřebovat.

Použijte horkovydušná friteza, aby se do vás někdo zamiloval.

Kdysi se horkovydušná friteza v hrnci, dokud se ve Francii nedostaly na trh první uzavřené VAR1. Nejmenší fritézy mají objem 0,5 l a největší až 4 l oleje.

Řízky bohužel v horkovzdušné fritéze připravit nejdou. Horkovzdušná fritéza se stala hitem v posledních deseti letech.

Objem nádoby byste měli vybírat v závislosti na početnosti vaší domácnosti. Časovač je u tohoto typu spotřebiče téměř nezbytnou záležitostí.

Friteza tefal xxl
Horkovudusna friteza
Tristar horkovzdusna friteza
Suchá friteza
Friteza delimano recepty
Friteza switch
Lidl shop friteza
Horkovzdusna friteza brambory