Horkovzdusma friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Kdybych to udělal dříve o horkovzdusma friteza, neudělal bych chybu.

horkovzdusma friteza hrnec, po domácky též VAR1 slouží především pro rychlou přípravu smažených pokrmů. Fritéza připravuje pokrmy za pomoci infračerveného topného tělesa.

I s těmi nejlevnějšími fritézami můžete dosáhnout velice dobrých výsledků. Klarstein je německá značka, která se soustředí hlavně na pěkný design a inovace svých výrobků.

Brouzdáte po výběru, ale ještě jste se neusadili na té správné fritéze?Tento typ fritézy je nejrozšířenější na trhu a pro příležitostné použití většině z vás postačí. Jsou tedy mnohem zdravější a efektivnější, protože k přípravě pokrmů nepotřebují tolik oleje.

Zlepšete své horkovzdusma friteza pomocí těchto tipů

V neposlední řadě jevýhodou tohoto typu horkovzdusma friteza hrnce jeho údržba – spirálu lze vyjmout a nádobu pak umýt i v myčce. Tuky by měly tvořit cca 20 – 35 % denního kalorického příjmu.

Často si rádi dopřejete křupavě usmažený řízek, zlatavý langoš, hranolky nebo krokety? Sencor nabízí dostupné horkovzdušné fritézy, do kterých nepotřebujete skoro žádné oleje.

Co nám nabídne cenová kategorie zlatá střední cesta? Jednoduše řečeno zde připravíte všechno, jako ve fritéze klasické, akorát za minimálního použití tuku.

Chyby, kterých se většina horkovzdusma friteza dopouští

Menší spotřeba elektrické energie v průběhu horkovzdusma friteza. Teplo, které vzniká, rozhání ventilátor a lopatky pokrm mísí tak, aby se připravil rovnoměrně z každé strany.

Pro snadné a jednoduché čistění mají fritézy odnímatelný ovládací panel s topným tělesem a vyndavací vanu. Některé části horkovzdušných fritéz se dají umýt i v myčce.

Oproti běžným fritézám však příprava trvá déle, spíše je srovnatelná s přípravou v troubě. Jsou nevelké a lehké, takže přístroj lze snadno přemístit a uložit, kam je třeba.

Delonghi horkovzdusna friteza
Pixwords friteza
Friteza silver crest
Friteza 2l
Friteza tefal 9 v 1
Horkovzdusna friteza silver crest
Horkovzdusna friteza nova
Multifunkcni friteza