Horkovzdusna/friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co je k vidění v horkovzdusna/friteza?

Nebo dokonce můžete horkovzdusna/friteza i bez oleje a tuků, protože i tak bude jídlo skvělé a křupavé. Uvidíte tak přesně, co se s tímto přístrojem děje, a jak a co aktuálně dělá.

Protože vaření se vším tím olejem může být také těžkopádné – zvláště když je čas na čištění – můžete také zvážit odnímatelnou nádobu s výlevkou na olej. Oba nabízí stejné jídlo (například zeleninu nebo kousky masa) lahodnou chuť a křupavý „exteriér“.

Žádná moderní kuchyně se pak neobejde ani bez tlakového hrnce. Multifunkční hrnec s více programy, který v kuchyni nahrazuje ostatní vařiče.

Jsou horkovzdusna/friteza jako obvykle?

Jednak o čištění nádoby na horkovzdusna/friteza a jednak o vypouštění oleje. Výběr gastro vybavení, které by mělo být součástí Vaší kuchyně, závisí především na tom, jaká jídla budete ve Vaší restauraci podávat.

Vyhnete se tak nezdravému smažení v horkém oleji a pokrmy budou chutnat výborně. Na trhu dnes existuje mnoho podobných elektrických kuchyňských pomocníků, které se funkcemi i kvalitou prolínají nebo míjejí skoro náhodně.

Objem nádoby vybírejte podle počtu členů v domácnosti a také podle toho, co vše chcete ve fritéze připravovat. Jak klasické tak i horkovzdušné fritézy, v solidní kvalitě a s bohatou funkční výbavou.

Nejlepší způsob, jak horkovzdusna/friteza

Horkovzdušná horkovzdusna/friteza Clatronic FR 3698 pro zdravější VAR1 bez použití tuku či oleje. Fritéza disponuje průhledným průzorem na sledování procesu přípravy.

Když dostanete chuť na domácí hranolky, hamburger, kuře nebo třeba sladký muffin, je fritéza Sencor ideální parťák. Některé z vás však může tolik opěvované zdravé jídlo přivést k domněnce, že pokud ho připravíte v horkovzdušné fritéze, můžete jíst co a kolik chcete.

Původně Japonská, dnes už česká značka Sencor je cenově dostupná a designem vždy rozeznatelná. S objemem 6 litrů vystačí i pro více porcí, kdy zde můžete připravovat jak hlavní chod, tak přílohu.Jídlo se takpřipraví rovnoměrnějia bez potřeby vašeho zásahu.

Delimano recepty friteza
Bazar friteza
Friteza deliman
Planeo elektro friteza
Delonghi horkovzdusna friteza
Heureka teplovzdusna friteza
Friteza test
Friteza redfox