Horkovzdušná friteza 35l

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak bude horkovzdušná friteza 3.5l vypadat za 5 let

Většina horkovzdušná friteza 3.5l je vybavena patentovaným filtračním systémem, díky němuž zůstává VAR1 olej čistý, a připravené jídlo je tedy zdravější. To je typická hmotnost, která vystačí na slušnou porci hranolků, řízků, ryb, zeleniny, koláčů, vajec.

Dobrý den, to se bohužel takto na dálku špatně určuje. Ani uživatelé v recenzích jednoho výrobku se však neshodnou, jestli je lepší, nebo ne.

Pokud vaříte opravdu často a víte, že budete fritézu používat téměř denně, jistě se vyplatí investovat víc a sáhnout po dražších variantách. Nevýhodou jsou velké rozměry, přístroj tedy na pracovní ploše bude zabírat hodně místa.

Proč většina horkovzdušná friteza 3.5l selhává

horkovzdušná friteza 3.5l Tefal Versalio Deluxe 9v1 FR vám umožní nejen VAR1 ale i zapékat a opékat, dusit, pomalu vařit či rozmrazovat. Díky keramické úpravě vnitřní nádoby je její povrch nepřilnavý.

Přitom spotřebuje fritéza málo energie a je tak efektivní cestou k šetrné přípravě jídla. Tyto barvy najdete i na mnoha dalších kuchyňských spotřebičích od Sencoru.

Důvod, proč je lidé prodávají, může být i ten, že se jednalo o nevhodný dárek. Umožní vám nastavit čas přípravy pro konkrétní pokrmy tak, aby se připravily akorát.

Kdy se uskuteční horkovzdušná friteza 3.5l?

Plynová horkovzdušná friteza 3.5l podle odborníků VAR1 o něco lépe než elektrická. Také vás dokáže zvukovým signálem upozornit v polovině pečení na promíchání jídla.

Profi fritézy jsou pro restaurace a další gastro provozy jedny z nejdůležitějších přístrojů, na kterých se rozhodně nevyplatí šetřit. S horkovzdušnou fritézou Remoska® Vento RE21002 připravíte zdravé a chutné pokrmy pro celou vaši rodinu.

Samozřejmostí by měla být i tepelně izolovaná rukojeť. Model má ve výbavě termostat, který reguluje teplotu.

Fritéza pro
Digitalna friteza
Friteza v akci
Friteza fx 10a1
Friteza 6l
Friteza delimano pro
Tefal fr491870
Friteza medion