Horkovzdušná frítéza 5l

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Kdy se uskuteční horkovzdušná frítéza 5l?

horkovzdušná frítéza 5l bez oleje (nebo také VAR1 hrnec bez oleje) Sencor SFR 3220 WH je skvělá volba za příjemné peníze. Co se týče horkovzdušných fritéz, nabízí vám dvě verze – klasickou a deluxe.

Na druhé straně zase můžete počítat s možností nastavení teploty oleje i s kontrolkou signalizující rozpálení oleje. V případě, že chcete, aby bylo vaše smažená jídlo dokonaléa abyste nemuseli po vaření uklízet celou kuchyňskou linku od oleje, určitě si pořiďte fritézu.V horkovzdušné toho můžete vykouzlit mnohem více.

Fritéza je ideálním pomocníkem pro zdravé smažení s… Smažení je sice rychlé, na druhou stranu přepálený olej nejen že vypouští nepříjemný zápach, ale navíc produkujekarcinogenní látky.

Průvodce horkovzdušná frítéza 5l

Ale nebojte, horkovzdušná frítéza 5l hrnec bez oleje si příliš vaší pozornosti nežádá. Pokrmy nemusíte před přípravou rozmrazovat či předehřívat.

Typicky mají solidní kapacitu, slušnou funkční výbavu a pěkný design. Smažená jídla jsou pro mnohé lidi provinilým potěšením.

Pokročilejší funkce vám usnadní používání tohoto přístroje. Spotřebiče nabízíme v různých barevným provedeních a z fritézy se stane designový kousek, který může zůstat v kuchyni stále na očích.Naopak, pokrmy z horkovzdušné fritézy nejsou v porovnání s těmi, které připravíte v troubě či na sporáku, o nic nezdravější.

Za 10 minut vám řeknu pravdu o horkovzdušná frítéza 5l.

Speciální programy se zaměřují na horkovzdušná frítéza 5l řízků nebo brambor. Ani uživatelé v recenzích jednoho výrobku se však neshodnou, jestli je lepší, nebo ne.

Samotný pojem pochází z francouzského slova „frit“, což česky znamená „smažit“.Fritéza Tefal FR vám pomůže při přípravě chutných a křupavých smažených jídel. Fritézy jsou oblíbenými pomocníky v mnoha domácnostech.

Většinou se uvádí objem 1,3 l – 2,5 l, ale najdete fritézy s menším i větším objemem. Navíc tato horkovzdušná fritéza vyžaduje mnohem méně tuku než běžná fritéza využívající olej.

Horkovzdusná friteza philips
Friteza delonghi cisteni
Friteza na 1 l
Horkovzdusna friteza tefal actifry
Friteza mala
Friteza eta 3166
Switch friteza
Friteza fx 10a1