Horkovzdušná friteza alza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Použijte horkovzdušná friteza alza, aby se do vás někdo zamiloval.

Nezapomínejte také na rozměry vaší horkovzdušné horkovzdušná friteza alza / VAR1 hrnce. Výběr barev nebo černobílé provedení jsou zárukou, že se tato horkovzdušná fritéza bude hodit do každé kuchyně.

V případě, že chcete, aby bylo vaše smažená jídlo dokonaléa abyste nemuseli po vaření uklízet celou kuchyňskou linku od oleje, určitě si pořiďte fritézu.V horkovzdušné toho můžete vykouzlit mnohem více. S pomocí horkého vzduchu připravíte i ryby, kuřecí maso, kuře, řízky, muffiny a mnoho dalšího.

Objemově se jedná o zhruba 1,5 litru až 12 litrů. V polovině smažení koš otevřete a hranolky promíchejte.

Důkaz, že horkovzdušná friteza alza skutečně funguje

Protipachový filtr, nastavitelný termostat a časovač jsou pohodlnou součástí výbavy tohoto horkovzdušná friteza alza hrnce. Nabízí až 9 různých funkcí, přičemž zajímavostí je speciální program pro přípravu těstovin, rizota nebo paelly.

Jeden lahodný recept pro horkovzdušnou fritézu vám i představíme. Tvar fritézy zaručuje ideální cirkulaci vzduchu, proto v ní lze připravit až 1,2 kg surovin najednou.Horkovzdušné fritézy zvládnou připravit zdravě a rychle hranolky, rybu, krokety, řízky, zeleninu i koláč a další potraviny, a to i bez přidání oleje na smažení.Chcete začít připravovat jídlo rychle a bez starostí?

Například můžete najít dobře vybavenou fritézu s nastavitelnou regulací teploty a časovačem se signálem připravenosti a automatickým vypnutím. Taková bude příprava vašich oblíbených pochoutek s naší novou horkovzdušnou fritézou PHAF 5000.

horkovzdušná friteza alza A láska mají 4 společné věci

Divíte se, že jste v testu nenašli žádnou horkovzdušná friteza alza ale jen VAR1 hrnce? Jedná se o malé kuchyňské spotřebiče, které vám ušetří spoustu času i námahy.

Takže ať už toužíte po cibulových prstencích, francouzských toastech nebo sýrových nakládaných bramborách, tento kuchyňský nástroj můžete využít skutečně univerzálně. Mám nyní zdravotní problémy a musím vše teplé, jídla i nápoje a dokonce i ovoce.

Dokonce ani na hranolky netřeba olej na to, aby byly chutné a křupavé. A multifunkční fritézy zastanou několik kuchyňských pomocníků v jednom.

Friteza na plyn
Horkovzdusna friteza z lidlu
Friteza catler
Friteza z lidlu
Air friteza
Alza horkovzdušná friteza
Friteza gorenje
Bauer friteza