Horkovzdusna friteza azura

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak co nejlépe využít horkovzdusna friteza azura

Menší spotřeba elektrické energie v průběhu horkovzdusna friteza azura. Horkovzdušné fritézy mají zpravidla nižší příkon, a tedy i spotřebu energie.

Nevýhodou je, že ke kontrole pokrmu je třeba vysunout koš a také budete muset jídlo sami ručně protřepat během přípravy. V našem srovnání horkovzdušných fritéz představujeme produkty různých cenových kategorií.

Potravinypřipravíte a vložíte do fritézyuž ráno a vaření může začít až na oběd. Otevřená fritéza rovněž představuje profesionální zařízení a výborně se osvědčí v restauracích, ve kterých je potřeba zajistit vysokou efektivitu.

Chyby, kterých se většina horkovzdusna friteza azura dopouští

Díky tomuto řešení nedochází k přepalování částeček, které propadnou z horkovzdusna friteza azura koše. Nejčastěji se setkáte s výkonem mezi 1400 – 1800 W.

Oproti běžné fritéze se liší tím, že nemusíte použít skoro žádné oleje. Koupit si můžete i takové fritézy, kteréstojí do 750 Kč,ale ty jsou určeny spíše pro občasné použití a pro méně náročné zákazníky.

Protože vaření se vším tím olejem může být také těžkopádné – zvláště když je čas na čištění – můžete také zvážit odnímatelnou nádobu s výlevkou na olej. V rámci cenové kategorie je ale vybavení dostačující.Některé fritézy k dokonalým křupavým a šťavnatým pokrmům potřebují jednu lžíci oleje, jiné nepotřebují zase ani kapku.

Jaký je plán pro horkovzdusna friteza azura?

Díky tomuto řešení nedochází k přepalování částeček, které propadnou z horkovzdusna friteza azura koše. K vaření můžete používat celou řadu spotřebičů, které vám přípravu jídel usnadní a nabídnou nové možnosti.

Vyberete si zde modely například od značky Domo, Clatronic, Delonghi atd. Níže najdete tipy, které by vám mohly při výběru výrazně pomoci.

Po uplynutí nastavené doby s přístroj sám vypne. Pokud chcete zařízení, které umí o něco více než smažit jídlo a dokážete postrádat trochu chuti ve prospěch méně tučného jídla, pak jděte do horkovzdušné fritézy.

Dormeo horkovzdusna friteza
Friteza kenwood
Vestavna friteza do kuchynske desky
Friteza tefal ff 162131
Friteza slevy
Sogo friteza
Digitalna teplovzdusna friteza
Friteza horkovzdušná