Horkovzdusna friteza brambory

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Chcete více peněz? Spusťte horkovzdusna friteza brambory

Oceňujeme také rychlost horkovzdusna friteza brambory a celkový dobrý poměr ceny a kvality a také velikost, která je vhodná i pro vícečlennou domácnost. Maso dochuťte obvyklým způsobem kořením, bylinkami, smetanou, přidejte vejce.

Horkovzdušná fritéza je skvělým pomocníkem do kuchyně, když hledáte zdravější variantu smažení bez použití litrů oleje. Kvalita Vysokou technickou a užitnou hodnotu produktů ETA zajišťujeme díky vlastní zkušebně domácích spotřebičů a týmu odborníků s dlouholetou praxí.

Disponuje vnitřním prostorem o objemu 12 l a v okamžiku v ní připravíte téměř jakékoliv jídlo – od domácích hranolek, masa, zeleniny až po lahodný dezert. Umožňuji snadnou přípravu perfektního jídla, která stojí jen zlomek času, a navíc vás bude bavit.

Jaké je nejlepší horkovzdusna friteza brambory?

V neposlední řadě jevýhodou tohoto typu horkovzdusna friteza brambory hrnce jeho údržba – spirálu lze vyjmout a nádobu pak umýt i v myčce. Přístroje nabízí několik automatických programů.

Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky. FE-74 Fritéza elektrická, celonerezová, výkon až 12 kg/h, studená zóna, objem vany 5 l + 8 l, pracovní a bezpečnostní termostat s keramickým pláštěm.

Díky průhlednému víku můžete velmi snadno kontrolovat, jak na tom připravovaný pokrm je. Skvělý kulinářský zážitek a zároveň, aby co nejvíce podporovaly zdravý životní styl.

horkovzdusna friteza brambory: Neuvěřitelně snadná metoda, která funguje pro každého!

Praktický je také nepřilnavý povrch nádoby na horkovzdusna friteza brambory. Zakoupíte od ní horkovzdušné hrnce se vzhledným designem, skvělou kvalitou a se spoustou funkcí.

Díly s možností umývání v myčce zajišťují snadné čištění přístroje – a časovač vás bude informovat o stavu vašich hranolků, svačinek, masa nebo zeleniny. Ten připraví vaše oblíbené smažené pochoutky s minimem tuku, čímž se výrazně sníží i jejich kalorická hodnota.

S multifunkční fritézou Tefal tak připravíte i pomalu tažený vývar a nebo dušené hovězí po burgundsku. Horkovzdušná fritéza je ta správná volba, tyto modely jsou bezpečnější alternativou tohoto oblíbeného spotřebiče.

Friteza bartscher
Roto friteza
Profi cook friteza
Friteza horkovzduch
Mini fritéza
Fritéza princess
Friteza switch
Tefal versalio de luxe 9v1 fr495070