Horkovzdusna friteza df-d0201

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Proč většina horkovzdusna friteza df-d0201 selhává

Proti klasickým horkovzdusna friteza df-d0201 nevzniká při horkovzdušném VAR1 nepříjemný olejový zápach. Budete se tak muset spolehnout na jiné způsoby čištění.

Obalované pokrmy – Řízky, obalovaný květák či rybí prsty. Horkovzdušné fritézy jsou k dostání ve třech různých typech, které jsou odlišné v technologii přípravy pokrmů.

DOMO DO 513 FR je horkovzdušná fritéza vhodná zejména pro početné domácnosti. Sencor nabízí fritézy střední cenové třídy, nejčastěji v kombinaci svých barev – bílé a zelené.

5 návyků týkajících se horkovzdusna friteza df-d0201, které uplatňuji ve svém každodenním životě.

Jeden typ jsme dokonce zařadili do našeho srovnání (viz výše), vyhodnotili jsme jej jako nejlepší horkovzdusna friteza df-d0201 hrnec bez oleje v nejnižší cenové kategorii. Někdy je příslušenství součástí balení, někdy si jej musíte dokoupit.

Abyste mohli připravit doslova cokoli, můžete regulovat teplotu fritézy od 80 do 200 °C.Líbivý a funkční design ocení každý a fritéza se díky tomu bude v kuchyni skvěle vyjímat. Ten bude díky technologii dynamického proudění teplého vzduchu Heat2Flow uvnitř rovnoměrně propečený a na povrchu krásně křupavý.Poslední zmíněná výhoda, ale určitě ne poslední celkově, je množství potravin, které během jedné várky můžete připravit.

Velikost v tomto případě neznamená robustnost přístroje, ale objem vnitřní nádoby. S Philips MultiCooker jednoduše a zdravě připravíte celou řadu pokrmů.

Bojíte se? Ne, pokud použijete horkovzdusna friteza df-d0201 správným způsobem!

Přístroj slouží ke smažení a pečení zcela bez přítomnosti oleje, takže odpadá charakteristický zápach i nezdravé přepálení horkovzdusna friteza df-d0201 olejů. Můžete si tedy nastavit, kdy chcete mít pokrm připraven.

SOGO SS Pokud jste milovníky zdravého vaření bez použití velkého množství oleje a s co nejmenším množství tuku, tak jste na správném místě. Povrch samotné nádoby otřete vlhkým hadříkem, ale s lopatkou může být trochu problém.

I tento spotřebič do skupiny chytrých elektrických hrnců patří. Díky kapacitě 3 litry, která postačí na 1 kilogram potravin, se ke stolu může posadit celá rodina – a příprava je rychlá.

Zdravá friteza
Philco friteza
Friteza uno m af1231
Friteza delonghi cisteni
Friteza 2l
Elektricka friteza
Friteze tefal
Turbo friteza