Horkovzdusna friteza domo

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Tajemství zvládnutí horkovzdusna friteza domo za pouhé 3 dny

Existuje celá škála velikostí od mini horkovzdusna friteza domo až po VAR1 s více VAR1 koši. Pokud byste se tomuto nepříjemnému zážitku raději vyhnuli, hledejte fritézu s dostatečnou kontrolou zápachu (zejména s uhlíkovým filtrem).

Všechny modely jsou vybaveny pracovním a pojistným termostatem a bezpečnostním mikrospínačem.Hranolky, smažená kuřecí jídla, smažené mořské plody a jiné křupavé delikatesy chutněji a zdravěji? Nyní již nemusíte neustále hlídat, jestli vám nepřetéká voda z hrnce nebo zda se vám nepřipaluje maso.

A multifunkční fritézy zastanou několik kuchyňských pomocníků v jednom. Cirkulace horkého vzduchu ve fritéze je rovnoměrná, díky tomu je možné přístroj použít i k jiným účelům.

Tajemství úspěchu horkovzdusna friteza domo

Dobrým odrazovým můstkem při výběru je informace, že ve horkovzdusna friteza domo hrnci o objemu 1,5 litru připravíte přibližně 4 porce hlavního chodu. Nevýhodou fritézy oproti pánvi může být spotřeba oleje.

Má totiž důmyslnou konstrukci, která díky kombinaci nerezu s plastem udržuje vnějšek bezpečný na dotyk. Ty jsme vybrali analýzou uživatelských recenzí na portálu Heureka a největších českých e-shopech, které horkovzdušné fritézy prodávají.

Možnost multifunkčního využití — na trhu najdete imultifunkční fritézy, ve kterých můžete grilovat, péct, rozmrazovat nebo dokonce i sušit ovoce. Fritéza o objemu až 3,5 litru je vybavena vysokorychlostním konvekčním systémem, který se snadno obejde právě i bez olejové lázně.

Zapomenutá historie horkovzdusna friteza domo.

V tomto modelu je možné grilovat, péct a samozřejmě i horkovzdusna friteza domo. Snadné a intuitivní ovládání na LCD displeji je uživatelsky velice příjemné.

To jsou pokrmy, které se často připravují v klasické fritéze, kde se smaží ve velkém množství oleje. Poslední místo v našem testu obsadila mini fritéza Sencor s objemem 3 litry, tedy nejmenším objemem ze všech modelů v recenzi.

Připravují pokrmy díky horkému vzduchu, který kolem nich proudí. A nemusí se nutně jednat jen o hranolky – smažením jídlo získává specifickou chuť, která je zkrátka nezaměnitelná.

Gorenje friteza
Bezolejova fritéza
Horkovzdusna friteza d
Sving friteza
Billa friteza
Nerez friteza
Horkovzdusna friteza brambory
Friteza switchon