Horkovzdusna friteza nazory

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Bojíte se? Ne, pokud použijete horkovzdusna friteza nazory správným způsobem!

Multifunkční horkovzdusna friteza nazory • 7 režimů – VAR1 smažení, vaření na mírném ohni, restování, klasické vaření, vaření těstovin, udržování teploty • kapacita… Bezpečnostní pojistka, která kontroluje vnitřní teplotu fritézy a oleje.

Vychutnejte si své oblíbené smažené jídlo v pohodlí domova se Sencor fritézou SFR 6200SS. Se mnou zkrátka víte, co jíte. Výrobci uvádí, že na přípravu pokrmu, budete potřebovat asi lžičku oleje, díky tomu se sníží kalorická hodnota jídla.

A navíc nemusíte se namáhat s likvidací přebytečného oleje.Mnoho jídel, který byste dávali do trouby stačí jednoduše vložit do horkovzdušné fritézy. Nejlepší modely této cenové kategorie mají i časovač.

Za 10 minut vám řeknu pravdu o horkovzdusna friteza nazory.

Nebo dokonce můžete horkovzdusna friteza nazory i bez oleje a tuků, protože i tak bude jídlo skvělé a křupavé. A pokrmy je možné považovat za zdravější variantu.

Základní výbava horkovzdušné fritézy FR1200 zahrnuje vše, co k běžnému vaření budete potřebovat, takže vám odpadá nutnost dokupování potřebného příslušenství. O zápach ze smažení se postará omyvatelný filtr ve víku.

Díky velkému objemu můžete usmažit větší množství masa najednou, protože velký objem oleje má dostatečnou tepelnou stálost a nedochází k jejímu ochlazování.Ale pro lepší výsledky a vyhnutí se případnému přichycení pokrmu je lehká vrstva oleje žádaná. Dynamické fritézy vlastní integrované rameno, které se během přípravy pokrmů točí.

Naučte se dělat horkovzdusna friteza nazory jako profesionál

K přípravě horkovzdusna friteza nazory pokrmů postačí opravdu minimální množství tuku, přebytečný tuk pak odkapává do speciální misky. Kromě typu fritézy je důležitý i její výkon a samozřejmě také velikost.

Robofritéza – ve vnitřním hrnci je klasicky umístěn drátěný koš. Zhruba v polovině pečení kuličky opět promíchejte.

Pohodlně tak připravíte mnohem zdravější již zmíněné hranolky nebo koblihy a mnoho dalších chutných pokrmů. Vaše chuťové pohárky si tak užijí dokonalou chuť, aniž byste zatížili trávení.

Horkovzdušná fritéza nedis
Friteza de longi
Friteza penny
Fritéza nova
Friteza na vrući zrak
Friteza bosch
Fritéza nedis
Friteza tefal de luxe