Horkovzdusna friteza nebo klasicka friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

22 tipů, jak začít budovat horkovzdusna friteza nebo klasicka friteza, po kterém jste vždycky toužili

Dnes na trhu najdete jak olejový horkovzdusna friteza nebo klasicka friteza hrnec, tak horkovzdušný VAR1 hrnec bez oleje. Oba typy fritézy vyžadují určitý čas na vaření, aby vaše jídlo bylo lahodné a křupavé.

Pokud jste typem, který při vaření zapomíná na jídlo, může být fritéza s digitálním odpočítávacím časovačem a bzučákem skvělá volba. Automatické míchání mají k dispozici dynamické horkovzdušné fritézy.

Minifritéza Tefal FF má kompaktní rozměry a desing. Tento způsob smažení je velmi nezdravý, avšak jídlo je nejchutnější.

2 způsoby, jak použít horkovzdusna friteza nebo klasicka friteza, abyste se stali pro zákazníky neodolatelnými

Zmražené produkty nerozmazujte – absorbují totiž během horkovzdusna friteza nebo klasicka friteza méně tuku a budou proto křupavější a chutnější ! Připravovat ve fritéze můžete všechny pokrmy, které byste připravovali v klasické fritéze.

Fritéza elektrická FE 44 E v celonerezovém provedení má dvě vany o objemu 5 l a je určena k použití na podestavbě. Mytí v myčce vám velmi usnadní čištění přístroje.

Méně známá značka zabývající se spotřebiči pro domácnost ve svém portfoliu jen pár modelů fritéz, ale vybrat si můžete z různé úrovně parametrů i cen. Fritézy od Domo se často objevují na předních místech žebříčků v různých recenzích.

Nejlepší způsob, jak horkovzdusna friteza nebo klasicka friteza

Abyste měli jídlo z horkovzdusna friteza nebo klasicka friteza či VAR1 hrnce s horkým vzduchem dokonalé, je dobré znát základní tipy a triky pro ideální přípravu. Gastro fritézy, které jsou dostupné na trhu, mají různou velikost a objem podle toho, zda jsou určeny pro malé, střední nebo velké gastro provozy.

Olejová fritéza vyžaduje v první řadě odstranění přepáleného oleje. Posledním typem podle principu fungování je fritéza s lopatkou.Nejlepší smažák vám nepřipraví maminka, ale fritéza.

Slouží nejen jako horkovzdušná fritéza, ale také jako trouba či sušička potravin. Přece jen by bylo poměrně nepraktické při každém použití vytahovat prodlužovací šňůru.

Moulinex friteza
Dekimano friteza
Multifunkční horkovzdušná friteza
Horkovzdusna friteza multi roto
Horkovzdušný fritak
Horkovzdušná frítéza 6l
Horkovzdušná friteza princess
Friteza fx10a1