Horkovzdušná friteza phillips

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

3 jednoduché tipy od horkovzdušná friteza phillips, jak získat náskok před konkurencí

Většina lidí uznává výhody horkovzdušného horkovzdušná friteza phillips. Dražší typy můžete použít k pečení nebo grilování a s nejpropracovanější fritézou zvládnete připravit také moučníky.

Mražené hranolky do klasické fritézy (olejové) by v horkovzdušné fritéze byly měkké a nekřupavé. Do nádoby se vejde až 1,7 kg potravin, což je objem až pro 8 porcí.

Fritéza funguje bez použití oleje pro zdravější smažení bez přepáleného oleje a nepříjemného zápachu. Rotace probíhá tak, aby byl pokrm v oleji ponořen pouze zčásti.

5 návyků týkajících se horkovzdušná friteza phillips, které uplatňuji ve svém každodenním životě.

Také, pokud jste v domácnosti maximálně dva, poradíte si i s horkovzdušná friteza phillips košem do 1 kg. Nádobách s horkým olejem, do kterého ve speciálním koši ponoříme syrové potraviny, abychom následně vytáhli zlatavý pokrm.

Hmotnost horkovzdušné fritézy Sencor SFR 5320 WH je 5,1 kg. Maso je pak mimořádně šťavnaté a křupavý obal je ideálně usmažený.

Po nich je totiž nutné olej vyměnit, protože jejich zápach by se mohl v oleji udržet i při použití olejového filtru. Je tedy vybavena poměrně velkým objemem nádoby.

Na co jste se měli zeptat svých učitelů horkovzdušná friteza phillips

horkovzdušná friteza phillips hrnce si můžete vybrat podle barvy, velikosti, tvaru nebo například značky. Fritéza se jednoduše ovládá a disponuje dokonce 16 programy, které vám usnadní přípravu jednotlivých pokrmů.

Ty se na náš trh dostaly poměrně nedávno, jejich nabídka se ovšem neustále rozšiřuje. Systém pečení horkovzduchem není vyhrazen jen elektrickým troubám.

Dalším důležitým parametrem je samozřejmě velikost. Dvoukomorová fritéza Bartscher A má příkon 2×2,2kW/230V a váží 6,5 kg.

Friteza medion
Tefal friteza fx10a1
Tefal friteza
Friteza hendi
Kos do fritezy
Friteza superior
Fritéza tescoma
Horkovzdusns friteza