Horkovzdušna friteza recepty

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 zkratek k dosažení horkovzdušna friteza recepty.

Také, pokud jste v domácnosti maximálně dva, poradíte si i s horkovzdušna friteza recepty košem do 1 kg. Čím je příkon vyšší a objem menší, tím rychleji bude fritéza nahřátá.

Objemnější fritézy se přitom hodí spíše pro početnější rodinu. Horkovzdušná fritéza je rozdělena na patra, v každém je možné dělat jinný pokrm.

S pomocí horkého vzduchu připravíte i ryby, kuřecí maso, kuře, řízky, muffiny a mnoho dalšího. Fungují, většina modelů dokáže připravit jídlo bez jediné kapky oleje.

Bojíte se? Ne, pokud použijete horkovzdušna friteza recepty správným způsobem!

Protipachový filtr, nastavitelný termostat a časovač jsou pohodlnou součástí výbavy tohoto horkovzdušna friteza recepty hrnce. Postarám se o vás chvílích, kdy budete mít chuť na něco křupavého a smaženého.Jsem Sencor horkovzdušná fritéza SFR 5320WH. Vyhotovím super smažená i nesmažená jídla, aniž byste museli přidat kapku tuku.

Ke smažení totiž nepoužívá olej, ale jen horký vzduch, který potraviny opeče z vnějšku, zatímco uvnitř zůstanou šťavnaté. Tlaková fritéza je dobrá volba pro smažení velkých kousků s kostí.

Díky velkému objemu můžete usmažit větší množství masa najednou, protože velký objem oleje má dostatečnou tepelnou stálost a nedochází k jejímu ochlazování.Ale pro lepší výsledky a vyhnutí se případnému přichycení pokrmu je lehká vrstva oleje žádaná. Modely od značky philips nabízejí dobré parametry a navíc mají šetrný příkon.Jestli ve fritéze smažíte mořské plody, ryby nebo jiné aromaticky výrazné potraviny, olej nasaje jejich pach, který se pak přenese i na další potraviny.

5 způsobů, jak získat více horkovzdušna friteza recepty a přitom utratit méně

Ale nebojte, horkovzdušna friteza recepty hrnec bez oleje si příliš vaší pozornosti nežádá. Důležitý je také výběr samotného oleje, což platí pro oba typy smažení.

Najdou se ovšem i větší a menší, které umí připravit luxusní hranolky. Na přípravu těchto pokrmů v horkovzdušné fritéze budete potřebovat pouze zlomek oleje oproti klasické fritéze.

Takový olej vyměňte už po prvním smažení, popřípadě ho použijte znovu, ale zase jen na ryby a mořské plody. Jak jistě víte, fritéza se zahřívá na vysokou teplotu.

Horkovzdušna friteza delimano
Friteza redfox
Horkovzdudna friteza
Horkovzdusna friteza delimano
Friteza switchon
Gorenje friteza
Tefal horkovzdusna friteza
Tefal teplovzdusna friteza