Horkovzdusna friteza rizek

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Kdy se uskuteční horkovzdusna friteza rizek?

Jsem Sencor horkovzdusna friteza rizek SFR 7200SS, která pro vás připraví výborná VAR1 jídla v pohodlí vašeho domova. Mezi nejlepšími modely horkovzdušných fritéz se umístila fritéza Sencor SFR 5230 WH.

Díky vašeho článku jsem si dávala pozor na co se soustředit při výběru fritézy. Fritézy mohou být vybaveny vyjímatelnou nádrží na olej, nebo by k ní konstrukce alespoň měla umožňovat snadný přístup.

Má všechno, co od horkovzdušné fritézy můžete očekávat. I pro tu největší rodinu máme tip na multifunkční horkovzdušnou fritézu SENCOR SFR 5400WH s objemem 11 litrů a cenou 3449 Kč.

Jaký je plán pro horkovzdusna friteza rizek?

U horkovzdusna friteza rizek s ponorným tělesem se dá celá VAR1 nádoba vyjmout a vložit do myčky nebo do dřezu pod tekoucí vodu, takže se vám bude snáze udržovat. Oceňujeme také rychlost nahřátí oleje a speciální systém cirkulace vzduchu pro omezení zápachu.

Kromě již zmíněné rotisserie nechybí rošt, manipulační kleště, koš, odkapávací tácek a plech. Jídlo je připraveno rovnoměrně a s dobrými výsledky.

Pohodlně tak připravíte mnohem zdravější již zmíněné hranolky nebo koblihy a mnoho dalších chutných pokrmů. Informace u zboží jsou pouze informativní a nelze je použít pro vymáhání zboží dle uvedených údajů.

Zajímavá fakta, která jste určitě nikdy nevěděli o horkovzdusna friteza rizek.

Jeden typ jsme dokonce zařadili do našeho srovnání (viz výše), vyhodnotili jsme jej jako nejlepší horkovzdusna friteza rizek hrnec bez oleje v nejnižší cenové kategorii. V momentě, kdy budete olej měnit, budete muset řešit Nerudovskou otázku – kam s ním?

Navíc dětem dají tolik milované hranolky ve zdravější podobě. Líbí se nám také vyjímatelný koš, který lze mýt v myčce.

Starost si nemusíte dělat ani z případným zápachem. Takový olej vyměňte už po prvním smažení, popřípadě ho použijte znovu, ale zase jen na ryby a mořské plody.

Horkovzdusna friteza heureka
Digitalni friteza
Friteza bez ulja
Fritak bez oleje
Horkovzdušná frítéza tefal
Friteza 9v1
Digitalna teplovzdusna friteza
Horkovzdušná fritéza nedis