Horkovzdusna friteza silver

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co si myslí přední odborník v oboru o horkovzdusna friteza silver.

Praktický je také nepřilnavý povrch nádoby na horkovzdusna friteza silver. Naše horkovzdušná fritéza Philips AirFryer připraví křupavé hranolky nebo kuřecí stripsy s minimem tuku.

Vhodné je používat oleje s nízkým kouřovým bodem – například sojový olej. Uvidíte tak přesně, co se s tímto přístrojem děje, a jak a co aktuálně dělá.

Taktéž se nebude moci spolehnout na displej, pouze na ovládací tlačítka. Rozměry fritézy byste si měli předem promyslet v závislosti na umístění.

3 způsoby, jak znovuobjevit horkovzdusna friteza silver, aniž byste vypadali jako amatéři

Zdravé horkovzdusna friteza silver vytvoří až o 80 % méně tuku než běžné VAR1 hrnce, kd… I v tomto případě se jedná spíše o modely z vyšších řad.

Jídlo je připraveno rovnoměrně a s dobrými výsledky. Pojistka proti přehřátí – Automaticky vypne přístroj při dosažení hraniční teploty oleje.

V takovém případě si umíme představit, že Tefal ActiFry Family zapadne do domácnosti. Všechny produkty působí hezkým a čistým designem.

Proč většina horkovzdusna friteza silver selhává

Můžete v ní pohodlně připravit jídlo nejen horkovzdusna friteza silver ale i grilováním a pečením, a to bez použití tuku. Fritézy OleoClean Pro a Filtra Pro vám zajistí zdravé smažení díky inovativním systémům filtrace oleje Tefal.

U horkovzdušných fritéz je naopak spotřeba dokonce menší než při klasickém smažení, potřebujete totiž pouhou lžičku oleje. Fritéza je vybavená dvěma otočnými regulátory, jeden pro úpravu teploty a druhý je časovač s funkcí automatického vypnutí.Naše horkovzdušná fritéza je ideální pro přípravu široké řady jídel, jako jsou hranolky, kuřecí křidélka, jehněčí, vepřové a další.

V klasické fritéze, kterou si pamatujeme především z dřívějších dob, nebo kterou hojně používají v restauracích, je jídlo připravované vložením do rozpáleného oleje. K dispozici je termostat, na němž lze nastavit teplotu od 80 do 200 stupňů Celsia a také časovač.

Friteza s vyjimatelnou nadobou
Friteza bazar
Alza horkovzdusna friteza
Horkovzdusni friteza
Multifunkcni friteza tefal
Friteza tefal ff 162131
Horkovzdusna friteza dormeo
Friteza horkovzdusna philips