Horkovzdusna friteza silver crest

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co je k vidění v horkovzdusna friteza silver crest?

Při horkovzdusna friteza silver crest v tomto jednoduchém VAR1 hrnci si určitě nepopálíte ruce. Pokud berete v úvahu striktně zdravotní hledisko, tak pro vás je jasnou volbou horkovzdušná fritéza, která k přípravě jídla nepotřebuje žádný tuk či olej.

Tlaková fritéza je rovněž vybavená funkcí filtrace oleje, která je důležitá pro zajištění náležité ergonomie v práci. Horkovzdušné fritézy jsou jednoduché na údržbu.Samotný obal hrnce je pak prakticky čistý a stačí ho pouze otřít.

Fritéza je vybavená dvěma otočnými regulátory, jeden pro úpravu teploty a druhý je časovač s funkcí automatického vypnutí.Naše horkovzdušná fritéza je ideální pro přípravu široké řady jídel, jako jsou hranolky, kuřecí křidélka, jehněčí, vepřové a další. Praktická je také signalizace výměny oleje, která vás upozorní na přepálený či znečištěný olej.

Srovnání dvou horkovzdusna friteza silver crest reklamních strategií

V jednom spotřebiči tak můžete restovat, horkovzdusna friteza silver crest péct nebo dokonce i grilovat. Zajímavostí je, že tato fritéza umožňuje připravit až 2,5 kg potravin.

Někteří výrobci nabízí funkce jako je pečení, zapékání, grilování nebo vaření. Brouzdáte po výběru, ale ještě jste se neusadili na té správné fritéze?Tento typ fritézy je nejrozšířenější na trhu a pro příležitostné použití většině z vás postačí.

Ta díky halogenovému světlu vyrábí teplo a tímto způsobem usmaží vaše jídlo. Pro nákup doporučujemeHeureku, kde si kromě základních parametrů můžete prostudovat i uživatelské recenze a porovnat ceny v jednotlivých obchodech.

Rychlé a snadné řešení pro horkovzdusna friteza silver crest

Rozdílná teplota horkovzdusna friteza silver crest je potřeba k usmažení vánočního kapra nebo hranolek. Chuť, která dostala před několika lety i svůj vlastní název, oleogustus.O tom, že pořizovací cena teplovzdušných fritéz je vyšší, jsme už mluvili.

Fritéza TEFAL FF175D71 má kapacitu 1,2 kg potravin a 2,1 litru oleji.Elektrický hrnec • příkon 900 W • 2 úrovně výkonu • funkce vaření a vaření v páře • maximální teplota 195 °C • kapacita nádoby na vaření… Fritéza TEFAL FF175D71 má kapacitu 1,2 kg potravin a 2,1 litru oleji.Elektrický hrnec • příkon 900 W • 2 úrovně výkonu • funkce vaření a vaření v páře • maximální teplota 195 °C • kapacita nádoby na vaření…

Nemusíte tak mít strach, že se na bazarech lidé zbavují jen starých a nefunkčních kousků. Tento model patří do kategorie levnějších produktů.

Friteza gastro
Friteza 9v1
Horkuvzdusna friteza
Vivess horkovzdušná friteza
Planeo elektro friteza
Aerovital deluxe horkovzdušná fritéza
Delimano deluxe friteza
Friteza philco