Horkovzdušná frítéza tefal actifry

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 důvodů, proč je horkovzdušná frítéza tefal actifry ztráta času

Proti klasickým horkovzdušná frítéza tefal actifry nevzniká při horkovzdušném VAR1 nepříjemný olejový zápach. Ty se na náš trh dostaly poměrně nedávno, jejich nabídka se ovšem neustále rozšiřuje.

Minifritéza Tefal Principio FF přináší nejen kompaktní rozměry, ale i desing. Koš na pečení chleba se dá výborně využít v našich teplovzdušných fritézách.

Disponuje objemem 12 l a 16 přednastavenými programy. Horkovzdušná fritéza pro zdravější smažení díky cyklonovému ohřevu.

25 nejlepších citátů o horkovzdušná frítéza tefal actifry

Proti klasickým horkovzdušná frítéza tefal actifry nevzniká při horkovzdušném VAR1 nepříjemný olejový zápach. Jak už název napovídá, tento typ fritézy je vybavený halogenovým světlem, které vytváří teplo a dokáže tak uvařit, usmažit či ogrilovat vložené potraviny.

Filtrace oleje přispívá k prodloužení jeho životnosti. Horkovzdušná fritéza s objemem 2,5 litru, která má osm nastavených programů a digitální dotykový displej.

Výkon horkovzdušné fritézy se pohybuje od do W. Dynamické fritézy byly vůbec prvním typem, který se na trhu objevil.

Jak se nevzdávat horkovzdušná frítéza tefal actifry a jít dál

V nabídce MAKRO naleznete široký sortiment profesionálních horkovzdušná frítéza tefal actifry zařízení v rozličných provedeních určených pro všechny typy gastronomických provozů. Takovou je například cestakbydlení.cz, která zde nabízí srovnání nejlepších fritéz současné nabídky trhu.

V naší nabídce naleznete elektrické fritézy a plynové fritézy. Tesla AirCook & Grill QG700 je vybavena 8 programy, 60min časovačem, regulací teploty a automatickým vypnutím.

V případě fritézy s chladnou zónou se však tato tyč nachází přímo v nádobě na olej. S příkonem 1000 W připraví až 600 g hranolek…

Fritezy bez oleje
Friteza bosch
Friteza 400v
Friteza na 1 l oleje
Friteza solac fm 6600
Fritéza cena
Friteza steba df 100
Penny horkovzdušná friteza