Horkovzdušná frítéza tescoma

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 atraktivních způsobů, jak zlepšit horkovzdušná frítéza tescoma.

Pořiďte si horkovzdušná frítéza tescoma hrnce, se kterými je příprava tisíckrát jednodušší! Jejich příkon se pohybuje mezi 1500 W a 1800 W.

Kromě fritézy pak budete muset čistit ještě filtry, které při smažení zachytávají nečistoty a dalším jejich úkolem je eliminovat pachy. Profi fritézy jsou pro restaurace a další gastro provozy jedny z nejdůležitějších přístrojů, na kterých se rozhodně nevyplatí šetřit.

Ohřev oleje pomocí topných těles ze speciálně upravené nerezové oceli. Nastavit lze také časovač, který fritézu po zvolené době vypne.

Naučte se dělat horkovzdušná frítéza tescoma jako profesionál

Objem horkovzdušná frítéza tescoma košů se pohybuje v rozmezí 0,7 až 3 kg. Přesto dokáže připravit smažený pokrm rychle, chutně a zdravě bez přidání tuku.

Technologie fritéz značky Tefal umožňuje smažit potraviny s velmi malým množstvím tuku, řada fritéz Tefal je multifunkčních. Objem nádoby byste měli vybírat v závislosti na početnosti vaší domácnosti.

Pokud chcete zařízení, které umí o něco více než smažit jídlo a dokážete postrádat trochu chuti ve prospěch méně tučného jídla, pak jděte do horkovzdušné fritézy. Čím objemnější fritéza, tím bude těžší i větší.

Důkaz, že horkovzdušná frítéza tescoma skutečně funguje

Líbí se jim, že jde o multifunkční stroje, které kromě horkovzdušná frítéza tescoma umožňují i ​​grilovat či péct. Je totiž rozdíl vařit pro pár a pro velkou rodinu.

Například můžete najít dobře vybavenou fritézu s nastavitelnou regulací teploty a časovačem se signálem připravenosti a automatickým vypnutím. Pokud by byla namočená pouze zčásti, mohlo by se stát, že bude docházet k nerovnoměrnému smažení.

V návodu se dočtete, že do fritézy nemají přijít příliš mastné suroviny. S příkonem 1000 W připraví až 600 g hranolek…

Friteza 5l
Friteza 5 litru
Friteza 5l
Friteza fr495070
Friteza fr495070
Horkovzdusna friteza recepty
Friteza 1litr
Horkovzdusna friteza diskuse