Horkovzdusna friteza vives

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

3 horkovzdusna friteza vives Tajemství, o kterých jste dosud nevěděli.

V horkovzdušném horkovzdusna friteza vives hrnci připravíte jídlo podobně jako v horkovzdušné peci, namísto tuku nebo oleje výhradně jen v horkém vzdušném proudu. Ohřev oleje pomocí topných těles ze speciálně upravené nerezové oceli.

U těchto modelů v této cenové hladině máte mnohem více funkcí a větší objemy. Na umytí vám stačíhadřík a voda se saponátemtak, jak běžně myjete doma nádobí.

V cenovém rozpětí od – koupíte vetší typy fritéz, které se hodí do větších rodin. Má časovač, který hlídá optimální dobu přípravy a termostat, který se stará o přesnou teplotu oleje při smažení.

Nedělejte další chyby s horkovzdusna friteza vives.

Proti klasickým horkovzdusna friteza vives nevzniká při horkovzdušném VAR1 nepříjemný olejový zápach. Snadná údržba – díky absenci horkého oleje je údržba mnohem snadnější a také se zbavíte velkého množství odpadu.

Domácí hranolky nakrájejte rovnoměrně – pokud budete připravovat domácí hranolky z brambor, dbejte na to, aby byly rovnoměrně nakrájeny.K těmto účelům je vhodné pořídit například kráječ zeleniny. Připravené hranolky jsem vložila do koše fritézy na 25 minut / při teplotě 200 °C.

Vyrobena tak, aby opravdu vyrobila «smažená» jídla zdravější. Pomocí předem nastavitelného programu můžete připravit rychle a cíleně ty nejrozmanitější potraviny.

Co můžete právě teď udělat s horkovzdusna friteza vives?

Na rozdíl od klasického horkovzdusna friteza vives hrnce se horkovzdušná VAR1 snadno čistí. S horkovzdušnou fritézou tato většinou nezdravá jídla připravíte bez přebytečných tuků a kolorií!

Jaké jsou dostupné značky horkovzdušných fritéz? Při přípravě pokrmů se stále více hospodyněk soustředí na zdravé vaření.

Připravené jídlo v této fritéze je velmi chutné a dobré. Jídlo připravuji rovnoměrně, takže má perfektní a čerstvou chuť smaženého pokrmu.

Friteza tec star
Tesla fritéza
Fritezy bez oleje
Friteza superior
Friteza 2l
Phillips friteza
Planeo elektro friteza
Horkovzdusna friteza eta