Horkovzdušne fritezy

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Největší tajemství horkovzdušne fritezy

Ale nebojte, horkovzdušne fritezy hrnec bez oleje si příliš vaší pozornosti nežádá. Fritéza vás po uplynutí dané doby upozorní prostřednictvím zvukové signalizace.

Klarstein VitAir Turbo patří k halogenovým fritézám, takže k ohřevu potravin využívá halogenové světlo. Chcete si vychutnat skvělé hranolky nebo smažené řízky i bez oleje?

Díky průhlednému víku můžete velmi snadno kontrolovat, jak na tom připravovaný pokrm je. Pro maximální spokojenost můžete využít volitelnou teplotu od 70 do 220 °C.

Použijte horkovzdušne fritezy, aby se do vás někdo zamiloval.

horkovzdušne fritezy nádoba pracuje nanejvýš efektivně a ihned se rozehřeje na provozní teplotu. Dalšími užitečnými funkcemi jsou „cool-touch“ nebo skládací úchyty a digitální časovač se snadno čitelnou obrazovkou.

Pokud najednou připravujete větší množství jídla, oceníte fritézu o objemu 3 až 7 l. Rychlé a zdravé vaření je moderní způsob, který můžete vyzkoušet přímo u vás doma.

Přívodní kabely většiny modelů jsou dlouhé mezi 80 a 120 cm. Vařte 12 až 16 minut a uprostřed promíchejte nebo protřepejte.

10 tipů, které z vás udělají horkovzdušne fritezy Influencera

Plynová horkovzdušne fritezy podle odborníků VAR1 o něco lépe než elektrická. Vzniklé teplo následně působí na vložené potraviny, čímž dochází k jejich přípravě.

Zapomeňte už na hrnec oleje a složité obracení jednoho kousku po druhém.A pokud dáváte přednost zdravější variantě, vyberte si některou z šikovných horkovzdušných fritéz. Maso je pak mimořádně šťavnaté a křupavý obal je ideálně usmažený.

Díky tomu se potraviny nepřipalují, ale rovnoměrně prohřívají. Naše horkovzdušná fritéza Philips AirFryer připraví křupavé hranolky nebo kuřecí stripsy s minimem tuku.

Gastro fritezy
Recepty horkovzdušná friteza
Horkovzdusna friteza philips recenze
Friteza 1 l
Friteza filtr
Tefal fr491870
Friteza na donuty
Friteza horeca