Horkovzdušné fritézy sencor

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Proč vás ignorování horkovzdušné fritézy sencor bude stát čas a peníze?

horkovzdušné fritézy sencor hrnce vám během krátkého času připraví třeba hranolky, smažený sýr či zeleninu. LED displej, 8 přednastavených pokrmů, zdravější způsob přípravy pokrmů.

Doporučí servisní středisko nebo reklamaci a výměnu za nový produkt. V tom případě se vám doma bude hoditfritéza, která vám vaše oblíbené smažené dobroty připraví s minimálním množstvím nasáklého oleje a zdravěji než na pánvi.

Narazíte ale také i na modely s kapacitou až 10 l. Každopádně však platí, že menší fritézy s kapacitou do 1 kg pohodlně vystačí pro jednotlivce či pár.

Jak se nevzdávat horkovzdušné fritézy sencor a jít dál

Dobrým odrazovým můstkem při výběru je informace, že ve horkovzdušné fritézy sencor hrnci o objemu 1,5 litru připravíte přibližně 4 porce hlavního chodu. Možnost multifunkčního využití — na trhu najdete imultifunkční fritézy, ve kterých můžete grilovat, péct, rozmrazovat nebo dokonce i sušit ovoce.

Hodí se na dny, kdy si prostě potřebujete dát něco nezdravého, smaženého a nechcete využít služby známých fastfoodů. O maximální bezpečnost spotřebiče se stará speciální pojistka.

Parní hrnec vám umožní zdravou přípravu jídel v páře a se stolním grilem dostane vaše domácí grilování tu pravou chuť. Dalšími užitečnými funkcemi jsou „cool-touch“ nebo skládací úchyty a digitální časovač se snadno čitelnou obrazovkou.

Následující 3 věci, které je třeba okamžitě udělat v souvislosti s horkovzdušné fritézy sencor.

Při přípravě jídla ve horkovzdušné fritézy sencor hrnci je olej uzavřen uvnitř, takže nehrozí, že by vyprskl. Dospělé osoby, které mají optimální váhu, mohou zkonzumovat 1 g tuku na 1 kg váhy.

Proto je dobré myslet na to, kde budete použitý olej skladovat. Na následujících pár řádcích uvádíme krátký přehled možností umístění topného tělesa.

Na našem e-shopu najdete hned dvě varianty horkovzdušné fritézy. Model má ve výbavě termostat, který reguluje teplotu.

Video horkovzdusna friteza
Friteza od tefalu
Friteza tristar
Horkovzdusna friteza domo
Digitalni horkovzdusna friteza
Fritéza princess
Roto fritéza
Horkovzdušná friteza bez oleje