Horkovzdusni friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jaké kroky musíte podniknout, abyste zlepšili své horkovzdusni friteza

Tlačítkem zvednete horkovzdusni friteza koš z oleje a přes okénko zkontrolujete míru usmažení, aniž byste museli VAR1 otevřít. Tento kuchyňský spotřebič je vhodný pro 1 kilogram potravin.

Co se týče horkovzdušných fritéz, nabízí vám dvě verze – klasickou a deluxe. A o tom, že je jídlo opravdu fenomén, svědčí i fakt, že byla vynalezena celá řada kuchyňských pomocníků.

Jsou nevelké a lehké, takže přístroj lze snadno přemístit a uložit, kam je třeba. Je vůbec možné připravit hranolky, domácí brambůrky, smažený sýr či květák zdravěji?

Taktika vítězství horkovzdusni friteza

Multifunkční hrnec • objem 5 l • kapacita oleje při horkovzdusni friteza 2,9 l • příkon 1500 W •… Mnohé z nich jsou upraveny tak, aby je šlo mýt v myčce nádobí.

Nemusíte mít obavy, že i když použijete jen několik kapek oleje, že pokrmy připálí. V polovině smažení koš otevřete a hranolky promíchejte.

Najdou se ovšem i větší a menší, které umí připravit luxusní hranolky. Co nám nabídne cenová kategorie zlatá střední cesta?

3 způsoby, jak znovuobjevit horkovzdusni friteza, aniž byste vypadali jako amatéři

Nádobu, víko i horkovzdusni friteza košík lze mýt v myčce nádobí a díky zešikmenému rohu nádoby se olej z této VAR1 snadno vylévá. Co naopak nemá oproti jiným modelům je tukový filtr a nedá se mýt v myčce.

Také milujete smažená jídla a nedokážete se jich zcela vzdát? Pro snadné a jednoduché čistění mají odnímatelný ovládací panel s topným tělesem a vanu.

Hlavním problémem smažených potravin je obvykle to,že jsou považovány za nezdravá. Smažení v našich horkovzdušných fritézách je velmi snadné.

Friteza s kapkou oleje
Digitalni horkovzdusna friteza recenze
Friteza nova
Multifunkční horkovzdušná friteza
Friteza domaci
Friteza na 1 l oleje
Friteza dobromila
Fritéza dms