Horkovzdušnou fritézu

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Zajímavá fakta, která jste určitě nikdy nevěděli o horkovzdušnou fritézu.

Starý horkovzdušnou fritézu tuk přelijte pomocí trychtýře do nádoby, která se dá zlikvidovat – nejlépe do původní láhve od oleje nebo do prázdné sklenice od marmelády. Zajímavostí je, že tato fritéza umožňuje připravit až 2,5 kg potravin.

Horkovzdušná fritéza bez oleje a tuku Ardes využívá ke smažení místo oleje horký vzduch. Její výhodou je možnost mytí vnitřních částí v myčce.

TESLA AirCook na první pohled zaujme elegantním designem, a to jak tvarově, tak i nerezovým tělem.Tato fritéza disponuje velkým vyjímatelným košem s objemem 6 litrů, takže stejně jako dva předchozí modely patří k těm větším. U klasických fritéz je na maximální hmotnost jídla navázán objem oleje, který je potřebný k usmažení.

3 nejlepší způsoby nákupu ojetého horkovzdušnou fritézu.

Myslete na to, že horkovzdušnou fritézu (VAR1 hrnec) zabírá poměrně dost místa. Smažené jídlo není pro naše zdraví ideální, přesto však mnoho z nás sem tam nějaké té smažené pochoutce podlehne.Z hranolek se tak rázem stane mnohem zdravější pokrm.

Možnost volit teplotu – tato funkce vám umožní připravovat různé druhů pokrmů. Její příkon činí 1400 W a objem mísy je 3,5 litru.

Fritézy jsou rovněž vhodné pro malé gastro provozovny či pro stánkový prodej. Hranolky ocení všechny děti a je tedy důležité je připravit s minimálním množství tuku.

5 skvělých způsobů, jak naučit své posluchače o horkovzdušnou fritézu.

Starý horkovzdušnou fritézu tuk přelijte pomocí trychtýře do nádoby, která se dá zlikvidovat – nejlépe do původní láhve od oleje nebo do prázdné sklenice od marmelády. Zpracovala jsem mleté hovězí maso, abych vyzkoušela, zda kuličky nebudou ve výsledku tuhé.

Fritéza bez oleje TEFAL EASY FRY XXL EY701 EY701D15. Zejména multifunkční zařízení disponují příslušenstvím pro přípravu různých druhů pokrmů.

To znamená, že si nemusíte dělat starosti s kovovými drátěnkami nebo složitými kartáčky. Kromě devíti přednastavených programů si můžete manuálně zvolit teplotu v rozsahu od 70 do 220 °C.

Friteza dms
Horkovzdušná friteza philips albert
Friteza cena
Friteza clatronic
Recepty horkovzdušna friteza
Friteza bez tuku
Fritak na hranolky
Tesla aircook q60 xl