Horkovzdusns friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Průvodce horkovzdusns friteza

Horkovzdušnou horkovzdusns friteza předehřejte na 200 °C a trojúhelníky (ideálně po 5 ks) VAR1 3 – 4 min. Přestože všichni víme, že smažená jídla nepatří k těm zdravým pokrmům, jistě se někdy neubráníme pomyšlení na zlatavé křupavé hranolky nebo třeba šťavnatý řízek.

Velký vyjímatelný koš lze snadno mýt v myčce nádobí, přičemž průhledné víko vám dovolí rychlou kontrolu vaření. Fritéza je vybavena dotykovým panelem a LCD displejem.

Nejlepší bude, jestliže si natáhnete rukavice, abyste si tak ochránili ruce před stříkanci tuku, a zlikvidujte starý tuk. Fritéza umožňuje i nastavení teploty a také má protipachový filtr.

Chcete zvýšit svůj horkovzdusns friteza? Nejprve si přečtěte tento článek

I když do horkovzdusns friteza koše najednou nandáte například více kuřecích stehýnek, nepřipraví se rovnoměrně a dokřupava. Alza nabízí horkovzdušné fritézy a hrnce od více než 20 značek, největší zastoupení zde mají značky Tefal a Klarstein, ceny se pohybují zhruba od Kč.

S Philips MultiCooker jednoduše a zdravě připravíte celou řadu pokrmů. Přitom spotřebuje fritéza málo energie a je tak efektivní cestou k šetrné přípravě jídla.

Také cena je znatelně vyšší, nežli bývá u těchto spotřebičů zvykem. Nejlevnější fritézu koupíte zhruba za 1000,- Kč, nejdražší se pohybují kolem částky 8000,- Kč.

Bojíte se? Ne, pokud použijete horkovzdusns friteza správným způsobem!

Myslete tedy na to, aby se vám větší horkovzdusns friteza vešla do vaší kuchyně a myslete též na to, zda máte na ni dostatek místa abyste měli kde VAR1 vaše jídlo. Jak už jejich název napovídá, fritézy bez oleje fungují na principu horkého vzduchu.

Celonerezové provedení s robustním pevným košem , výkonná nerezová topnice 3kW dává dostatek výkonu pro rychlé nahřátí oleje a optimální tepelnou přípravu… Vzniklé teplo následně působí na vložené potraviny, čímž dochází k jejich přípravě.

Výhodou fritéz je také rovnoměrné prohřátí a osmažení pokrmu – ať už se jedná o řízek nebo hranolky. Velkou výhodou je její kompaktní rozměr, díky kterému se vejde nejen do každé domácnosti, ale třeba i na chatu či chalupu.

Digitalni horkovzdusna friteza
Friteza tefal fr 495070 versalio de luxe
Fritezy moulinex
Friteza ecg
Tefal fry uno ff215d30
Turbo friteza
Penny friteza
Friteza tefal fr