Horkovzduzna friteza

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Kdy se uskuteční horkovzduzna friteza?

V tomto modelu je možné grilovat, péct a samozřejmě i horkovzduzna friteza. Velice pohodlnou záležitostí jsou přednastavené programy.

Vím, že smažení není nejzdravější formou přípravy jídla, a proto jsem hledal a objevil skvělého pomocníka do vaší kuchyně. Ať už jde o vaření, pečení, grilování nebo smažení, teplovzdušné trouby jsou mimořádně všestranné a nabízejí v kuchyni mnoho možností.

Připravované suroviny jsou zároveň v oleji kompletně ponořené, takže z něj do sebe nasají podstatnou část. Když máte raději štavnatější steak ve vlastní šťávě – doporučujeme sous vide vakuové vaření.

Rovnice pro úspěch horkovzduzna friteza.

Abychom našemu tělu tolik neškodili, můžeme vyměnit smažení a horkovzduzna friteza v oleji za přípravu horkým vzduchem. Výrobce dodává základní příslušenství, manuál v češtině či kuchařku však v balení nenaajdete, což dle uživatelských recenzí mnoha zákazníkům chybí.

Tristar FR-6980 je vybavena vyjímatelným košem s rukojetí, tepelně izolovaným tělem přístroje a protiskluzovými nožkami. Jestli v kuchyni rádi zkoušíte nové postupy přípravy jídla, uvažujte o multifunkční fritéze.

Protože vaření se vším tím olejem může být také těžkopádné – zvláště když je čas na čištění – můžete také zvážit odnímatelnou nádobu s výlevkou na olej. V horkovzdušné fritéze není žádný olej, stačí jej přidat pouze lžíci.

Jaká je cena horkovzduzna friteza?

Starý horkovzduzna friteza tuk přelijte pomocí trychtýře do nádoby, která se dá zlikvidovat – nejlépe do původní láhve od oleje nebo do prázdné sklenice od marmelády. Díky menšímu množství oleje jsou zdravější a chutnější.

Byly propečené a krásně křupavé, rozhodně chutnější než z klasické trouby, kde se více vysuší. Fritéza SOGO SS funguje na bázi horkovzdušného systému, ke kterému není potřeba ani kapka oleje.Tento typ fritéz nevyužívá k přípravě olej, jako je tomu u klasických fritéz, ale horký vzduch.

Ve fritéze tak lze připravit různé koláče, muffiny, koblihy a podobně.Regulací teploty by měla být vybavena každá horkovzdušná fritéza. Hmotnost této fritézy od značky Tefal je 1,3 kg.

Friteza actifry fx1000
Tesla aircook q30 černá
Detska friteza
Velka friteza
Friteza heureka
Friteza tefal ff162131
Friteza mala
Friteza fr495070